Доставка
Потрібна допомога?
 • 0
 • Про магазин "Creatine"

  Регулярні заняття спортом допомагають досягти ідеальних пропорцій фігури, набрати м'язи. При цьому багато хто підриває своє здоров'я, оскільки неправильно харчуються і не виконують рекомендацій тренера. Щоб унеможливити подібні негативні наслідки, ми рекомендуємо включити у свій раціон спеціально спортивне харчування. До останніх відносять концентровані добавки, виготовлені з безпечних компонентів, що сприяють набору м'язового об'єму та покращенню показників.

  Повний комплект всіх необхідних речовин із продуктів харчування отримати неможливо, тому спортсмени включають у своє харчування спортивні товари. До того ж, у багатьох просто немає часу на збалансоване харчування.

  Спортивне харчування представлене такими видами:

  • для набору ваги - протеїни, їх слід вживати до та після занять, на ніч;
  • для зменшення ваги - термодженики, в їхньому складі зелена кава, гуарани, кофеїн, чай. Їх використовують до та у процесі тренувань;
  • для суглобів - ці речовини призначені для того, щоб організм витримував активні та регулярні навантаження. До складу препаратів включається колаген, хондроїтин, глюкозамін;
  • харчування для спортсменів-початківців - протеїн, креатин, гейнер, амінокислоти;
  • вітамінно-мінеральні набори.

  Також є добавки для жінок, які допомагають сушінню тіла та спалюванню жиру.

  Якщо хочете замовити спортивне харчування, радимо спочатку проконсультуватися зі спеціалістами. Для замовлення товару можна скористатися нашим зручним каталогом.

  Переваги покупки у нашому магазині

  Наш магазин спортивного харчування пропонує великий вибір товарів за привабливими цінами.Вся продукція відповідає чинним нормам та вимогам, супроводжується сертифікатами. Ми продаємо харчування, яке допомагає досягти бажаних результатів, без шкоди для здоров'я.

  Наше спортивне харчування відрізняється наступним:

  • легкість та швидкість приготування, вживання;
  • можливість вибору оптимального продукту з урахуванням індивідуальних вимог;
  • можливість тривалого зберігання у приготовленому стані;
  • набір корисних компонентів.
  • У нас ви знайдете широкий вибір спортивного харчування, яке продаємо за низькими цінами. Оптовим замовникам робимо знижки. На всі товари маємо сертифікати, що підтверджують їхню високу якість, безпеку.

  Асортимент магазину

  У каталозі ви зможете знайти широкий асортимент різного спортивного харчування, яке потрібне при тренуваннях та частих навантаженнях. Ми не продаємо заборонені препарати, такі як стероїди, гормони, низькопробні жирові блокатори. Вся продукція відповідає європейським стандартам якості.

  У лінійці якісні протеїни та жироспалювачі, креатин, термодженики, вітамінно-мінеральні засоби та багато іншого. Ми продаємо результативні та безпечні товари, які постачаємо по Києву. З усіх питань консультації надають наші співробітники.

  Гарантії у магазині "Creatine"

  Ми продаємо товари виключно перевірених виробників, зокрема таких як Universal Nutrition, Optimum Nutrition, MuscleTech, BSN та ін. Співпраця з надійними постачальниками дозволяє нам гарантувати якість, результативність та нешкідливість спортивної продукції. У цьому на прикладі переконалися наші численні клієнти, які залишають про нас позитивні відгуки.