Доставка
Потрібна допомога?
 • 0
 • AllMax Nutrition Taurine (400 g)

  AllMax Nutrition Taurine (400 g)

  AllMax Nutrition Taurine (400 g)

  Тип: Амінокислоти, Таурин
  ВиробникиAllMax Nutrition
  Код товару: 2581
  Доступність: В наявності
  • 635.00грн.

  Способы оплаты

  Предоплата или наложенный платеж (оплата после поступления в отделение Новой Почты)

  Способы доставки

  Доставка осуществляется Новой Почтой

  Регионы доставки

  Осуществляем доставку по всей Украине!


  Опис AllMax Nutrition Taurine (400 g)

  100% фармацевтична очищення

  Таурин - це амінокислота, яка в організмі знаходиться у вільному вигляді, тобто не пов'язана в білках, відмінно підтримує розвиток нашої нервової системи, допомагає регулювати рівень води і мінеральних солей в організмі, а також має антиоксидантні властивості.
  Багато результати дослідження показують, що таурин покращує спортивні показники, тому часто він використовується в багатьох комплексних продуктах функціонального харчування. Таурин дуже добре зміцнює серцевий м'яз. Навіть відомо, що у людей з серцевою недостатністю, які брали добавки таурину три рази на день протягом двох тижнів, спостерігалося поліпшення в фізичному навантаженні. Відбувалася регуляція серцебиття. Таурин - це потужний нейропротектор, захищає від оксидантного стресу, регулює діяльність клітин мозку, ніж покращує короткочасну пам'ять і зосередженість. Одна з небагатьох амінокислот, яка дає відмінний прилив енергії та бадьорості. Підтримує стабільність клітинних мембран, транспорт кальцію в клітини і з них, особливо виражено це проявляється в електрично активних тканинах, таких як серце і мозок, тим самим ми отримуємо пояснення до всього вище сказаного.
  Велика кількість таурину знаходиться в м'язах, де він відіграє важливу роль. Можливість зниження м'язового пошкодження при інтенсивних фізичних вправ і підвищення працездатності. Вправи виснажують м'язові запаси таурину, тому додатковий прийом його буде корисний кожному.

  Відомо, що таурин впливає на поліпшення спортивних результатів через кілька механізмів.

  Підвищує розумову концентрацію
  нейромедіаторів, діє як передавач для мозку, допомагає поліпшити увагу в ході тренування.

  Регулює мінеральний баланс
  Таурин регулює воду і мінеральні солі в крові. Він підтримує рух калію, магнію і натрію через клітинні мембрани і регулює іонний баланс клітини. Завдяки своїй здатності регулювати електролітичний рівень може грати роль в запобіганні м'язових судом. Також важливий в скороченні м'язів, так як підвищує здатність м'язів генерувати силу, збільшуючи поглинання і викид іонів кальцію.

  Збільшення обсягу клітин
  Подібно креатину, таурин вбирає воду в клітини, створюючи додатковий об'єм м'язової клітини і одночасно резерв для кращого засвоєння поживних речовин, отже, відновлення і росту. Таурин відіграє важливу роль в підтримку рівня NO в організмі.

  Покращує композицію тіла
  Клінічні дослідження підтверджують, що люди з надмірною вагою, які брали 3 г таурину на день протягом 7 тижнів, спостерігали значне зниження ваги і зниження в сироватці крові жирних кислот, що позитивно позначається на здоров'ї. Метаболізм жирів посилюється.

  До 3000 мг таурину в день вважається абсолютно безпечним, і будь-який його надлишок легко виводиться з організму через нирки.

  Таурин дуже добре поєднується з іншими функціональними продуктами (в залежності від мети). Якщо Ви бажаєте збільшити м'язову структуру тіла, то таурин разом з протеїном IsoFlex - допомагає поліпшити м'язову відновлення після тренування підтримувати м'язову масу. Для енергетичного сплеску і посилення процесу спалювання жирового запасу рекомендується поєднувати таурин разом з кофеїном.

  Склад на 3 г:

  Таурин 3 г

  Як приймати

  Споживайте 3 г таурину за 30 хвилин до прийому їжі.

  Залишити відгук

  Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
      Погано           Добре

  Похожие товары

  Solgar Taurine 500 mg (100 veg caps)

  Solgar Taurine 500 mg (100 veg caps)

  Taurine 5...

  462.00грн.

  Scitec Nutrition Taurine (90 caps)

  Scitec Nutrition Taurine (90 caps)

  Таурин є ...

  300.00грн.

  NOW Taurine 500 mg (100 caps)

  NOW Taurine 500 mg (100 caps)

  Taurine 5...

  237.00грн.

  NOW Taurine 1000 mg (250 veg caps)

  NOW Taurine 1000 mg (250 veg caps)

  В NOW Tau...

  735.00грн.

  Останні статті