Доставка
Потрібна допомога?
всі категорії
 • 0
 • Амінокислота Olimp Anabolic Amino 5500 Mega Caps (400 caps)

  Амінокислота Olimp Anabolic Amino 5500 Mega Caps (400 caps)

  Амінокислота Olimp Anabolic Amino 5500 Mega Caps (400 caps)

  ВиробникиOlimp
  Код товару: 50
  Доступність: В наявності
  • 702.00грн.

  Способы оплаты

  Предоплата или наложенный платеж (оплата после поступления в отделение Новой Почты)

  Способы доставки

  Доставка осуществляется Новой Почтой

  Регионы доставки

  Осуществляем доставку по всей Украине!


  Опис Амінокислота Olimp Anabolic Amino 5500 Mega Caps (400 caps)

  Anabolic Amino 5500 - це розщеплений до коротких амінокислотних ланцюжків білок молочної сироватки найвищого ступеня очищення. Крім того, замість середнього розміру порції в 10-15 звичайних капсул, порція Anabolic Amino 5500 становить лише 6 капсул, завдяки ощадливому способу уміщених в одну капсулу 1200 мг речовини. І ще один сюрприз. До складу додані АРЦ (BCAA) в чистому вигляді для того, щоб в одній порції Anabolic Amino 5500 містилася повноцінна порція АРЦ і необов'язково було приймати BCAA додатково. Адже ваш послетренировочний прийом добавок і без того зобов'язує прийняти чимало необхідних восстановителей.

  Прийом комплексних амінокислот надзвичайно важливий в перші півгодини після закінчення тренування, завдяки їх властивості миттєво включаються репараційні процеси і активується ріст м'язової тканини. При виборі амінокислот для максимального анаболічного і антикатаболического ефекту необхідно врахувати ресурс, з якого були отримані амінокислоти.

  Амінокислоти, з яких складається білок людських тканин, виконують багато функцій в організмі. Для спортсменів найбільш важливі ті амінокислоти, в яких організм може відчувати нестачу під час відновлення. Це перш за все незамінні амінокислоти - тобто речовини, які організм не може виробляти самостійно і має отримувати з їжею.

  З цього випливає, що найкраща композиція амінокислот повинна бути багата саме незамінними амінокислотами, або, висловлюючись науково, амінокислотний скор повинен мати високий коефіцієнт біологічної цінності. Біологічна цінність амінокислотного комплексу відповідає білку, з якого вони були отримані. Тобто чим вище цінність білка, тим більше вигідне співвідношення матимуть амінокислоти, отримані з цього білка.

  Багаторічний досвід роботи спортивних дієтологів дозволяє раз і назавжди зупинитися на білку молочної сироватки, як на ідеальному відновлення і анаболіків, завдяки його амінокислотним складом. Близько 25% амінокислот молочної сироватки - це АРЦ (BCAA) - найпотужніші натуральні анаболіки і антикатаболиком! Саме тому фірма Olimp вибрала цей ресурс білка при виготовленні амінокислот Anabolic Amino 5500.

  Передовий препарат, що містить комплекс вільних амінокислот і коротких пептидів найвищої біологічної цінності, вироблених з гідролізованих білків молочної сироватки, з додаванням великої порції кристально чистих амінокислот ВССА (L-лейцину, L-валін і L-ізолейцину). Завдяки використанню технології MEGA CAPS® ми можемо запросто доповнити дієту «будівельними» компонентами найвищої якості, необхідними в процесі синтезу білка і збільшення м'язової маси. Препарат збагачений L-таурином і вітаміном В6, необхідними для ефективного синтезу нових м'язових білків. Препарат особливо рекомендований для використання в спортивних дисциплінах, що вимагають сили і витривалості.

  Залишити відгук

  Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
      Погано           Добре

  Похожие товары

  Амінокислоти Olimp Amino Target Xplode, 275 грам
  Амінокислота Olimp Amino EAANABOL XPLODE (520 g)
  Амінокислота Nutrend Amino Power Liquid (1 l)
  Амінокислота NOW Taurine 500 mg (100 caps)
  Амінокислота Olimp Anabolic Amino 9000 Mega Tabs (300 tabs)
  Амінокислота Olimp Beta-Alanine Carno Rush (80 tabs)
  Амінокислота Olimp Beta-Alanine Xplode (250 g)
  Амінокислота Olimp Citrulline Malate (200 g)