Доставка
Потрібна допомога?
всі категорії
 • 0
 • Амінокислота Olimp Anabolic Amino 9000 Mega Tabs (300 tabs)

  Амінокислота Olimp Anabolic Amino 9000 Mega Tabs (300 tabs)

  Амінокислота Olimp Anabolic Amino 9000 Mega Tabs (300 tabs)

  ВиробникиOlimp
  Код товару: 51
  Доступність: В наявності
  • 792.00грн.

  Способы оплаты

  Предоплата или наложенный платеж (оплата после поступления в отделение Новой Почты)

  Способы доставки

  Доставка осуществляется Новой Почтой

  Регионы доставки

  Осуществляем доставку по всей Украине!


  Опис Амінокислота Olimp Anabolic Amino 9000 Mega Tabs (300 tabs)

  Всебічна підготовка білка, в якому висока якість ферментативного гідролізату з двох кращих джерел тваринного білка - сироваткового білка і курячого білка - є основним джерелом білка. Ця комбінація забезпечує отримання амінокислот на основі гідролізованого білка. Крім того, використання курячого гідролізату білка в АНАБОЛІЧНІ AMINO ® 9000 MEGA TABS ® збільшується більш ніж 6 раз зміст гліцину, два рази з L-аргініну, в 1,8 рази з L-проліну і в 1,4 рази з L-аланін. Гліцин бере участь в трансфекції сигналів в центральній нервовій системі, що діє в якості передавача (NMDA-рецептор активатора), є субстратом для синтезу компонентів нуклеїнових кислот (необхідних для синтезу білка) і сприяє правильному виконанню кровотворних процесах (поділ синтез). L-аланін на додаток до своєї функції будови тіла структурних білків, використовується в печінці для синтезу глюкози, тим самим захищаючи м'язи від канібалізму (взяті перед тренуванням) або сприяють швидкому поповнення запасів енергії і синтезу білка (прийнято після тренування). У два рази вищий вміст L-аргініну в АНАБОЛІЧНІ AMINO ® 9000 MEGA TABS ® в порівнянні зі стандартними білка гідролізату на ринку призводить до того, збільшення синтезу оксиду азоту, позитивно сприяє м'язи кровотік і постачання їх харчування макроелементів. Крім того, значні поставки L-аргініну в АНАБОЛІЧНІ AMINO ® 9000 MEGA TABS ® має стимулюючий вплив на секрецію гормону росту, що дуже важливо в період після тренування. Важливо також, що L-аргінін, що належать до групи лужних амінокислот, грає важливу роль в підтримці кислотно-лужний баланс в організмі, який сильно змінений через інтенсивних тренувань. З цієї причини дуже високий вміст L-аргініну в АНАБОЛІЧНІ AMINO ® 9000 MEGA TABS ® є настільки важливим.

  L-проліну, з іншого боку, ключові структурні амінокислоти відіграють важливу роль в синтезі білків і загального обміну речовин, швидкому загоєнню ран і травм, анти-окислювальних реакцій і імунологічної відповіді. Його високий вміст в АНАБОЛІЧНІ AMINO ® 9000 MEGA TABS ® не може бути переоцінена.

  Швидкий кінетики поглинання. Швидке насичення крові і м'язів з амінокислотами

  Що стосується кінетики поглинання цього продукту на основі ді-і тріпептідов і в значній мірі на вільні амінокислоти, він гарантує швидке насичення тіла спортсмена з необхідними амінокислотами та підтримка анаболічного стану протягом години з моменту споживання. Застосування сироватки гідролізату білка (BV = 104) додатково посилює поглинання курячого білка. Обидва джерела білка забезпечують підтримку позитивного балансу азоту в організмі навіть під час самих інтенсивних тренувань. Гідролізат використовували додатково, що гарантує досягнення високого рівня з розгалуженим ланцюгом амінокислот (L-лейцин, L-валін, L-ізолейцин, ВСАА), які настільки ефективно перешкоджають катаболізму пов'язаному з важкими тренеровкой.
  Для кого АНАБОЛІЧНІ AMINO ® 9000 TABS MEGA ® потрібні? Препарат для тих, хто, користується підвищеним попитом на відмінну якість, швидко розсмоктуються білка. Особливо рекомендується для осіб які прагнуть отримати швидкий ріст м'язової маси і сили, т. Е. В основному для професійних спортсменів (штангісти, культуристи), а також для людей, які здійснюють рекреаційні вправи. Вона є прекрасним доповненням для регенеративних білків для спортсменів на витривалість і боротьби спорту, як в ході попереднього конкурсу період зниження маси тіла і під час підготовчого періоду. АНАБОЛІЧНІ AMINO ® 9000 MEGA TABS ® також є відмінним доповненням дієти осіб, які зазнали дефіцит egzogenic елементів, надмірною вагою людей, які хочуть позбутися від зайвого жиру і тканин для людей, які ведуть активний спосіб життя, як додаткове джерело білка позитивно сприяє регенерації тіла м'язи. АНАБОЛІЧНІ AMINO ® 9000 MEGA TABS ® прекрасно підходить жінкам, які часто нехтують питанням про вибір відповідного джерела білка протягом періоду скорочень маси тіла.

  Рекомендується поєднувати даний препарат в період після тренеровки з вуглеводами доповнень CARBONOX ® і магній хелат креатиніну (креатин MAGNA POWER ® - Олімп), в кількості, рекомендований виробником для отримання максимального збільшення м'язової маси високої якості. Інші доповнення показані синергії дій підготовці підвищення рівня тестостерону (TRIBUSTERON ® 90, ACETOSTERON ®).

  Кращий час споживання: відразу після пробудження, перед їжею, 30 хвилин до тренування і відразу після тренування

  з метою максимального скорочення жирової тканини рекомендується в період попередньої підготовки об'єднати АНАБОЛІЧНІ AMINO ® 9000 MEGA TABS ® з обраних ОЛІМП термогенним продукти (Thermo speed ®, Thermo Stim, Therm line ® форте або Therm line II ®, дозу відповідно до рекомендацій виробника).
  АНАБОЛІЧНІ AMINO ® 9000 MEGA TABS ® є першим препаратом на ринку створеним з використанням відповідних гідралізат з джерел білка визначається так, що на додаток до типових вигод від стандартних продуктів на основі сироватки гідролізату білка, він підсилює інші метаболічні процеси ключ для гармонійного розвитку тіла спортсмена і його здатність до нарощування м'язів.

  Будівництво формі є турбота не тільки м'язи, але і цілісність всіх метаболічних процесів, що призводять до їх розвитку та підвищення загальної ефективності. АНАБОЛІЧНІ AMINO ® 9000 MEGA TABS ® є Олімп Лабораторії ® відповіді для всіх людей з професійним і комплексний підхід до спорту.

  Залишити відгук

  Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
      Погано           Добре

  Похожие товары

  Амінокислоти Olimp Amino Target Xplode, 275 грам
  Амінокислота Olimp Amino EAANABOL XPLODE (520 g)
  Амінокислота Nutrend Amino Power Liquid (1 l)
  Амінокислота Olimp Beta-Alanine Carno Rush (80 tabs)
  Амінокислота Olimp Beta-Alanine Xplode (250 g)
  Амінокислота Olimp Citrulline Malate (200 g)