Доставка
Потрібна допомога?
всі категорії
 • 0
 • Амінокислота Universal Nutrition ANIMAL NITRO (44 pak)

  Амінокислота Universal Nutrition ANIMAL NITRO (44 pak)

  Амінокислота Universal Nutrition ANIMAL NITRO (44 pak)

  ВиробникиUniversal Nutrition
  Код товару: 887
  Доступність: В наявності
  • 1366.00грн.

  Способы оплаты

  Предоплата или наложенный платеж (оплата после поступления в отделение Новой Почты)

  Способы доставки

  Доставка осуществляется Новой Почтой

  Регионы доставки

  Осуществляем доставку по всей Украине!


  Опис Амінокислота Universal Nutrition ANIMAL NITRO (44 pak)

  Амінокислоти - це основні будівельні блоки м'язів. Вони можуть ініціювати анаболізм і є наріжним каменем для росту м'язів. Як атлет, Ви потребуєте них, особливо в правильних амінокислотах. Хоча існує більше двадцяти різних амінокислот, тільки деякі з них є абсолютно незамінними для порушення анаболізму, як показали останні дослідження. Тож не дивно, що необхідні амінокислоти - це ті, які знаходяться в білку людського організму.

  Animal Nitro - це перша і єдина добавка, яка містить правильне співвідношення тих амінокислот, які лежать в основі білка людського організму.

  Комплекс амінокислот відповідно називається Human Muscle Protein Complex (HMPC) і він присутній тільки в Animal Nitro. HMPC складається зі спеціальних 'незв'язаних' амінокислот - тих, що існують без хімічних зв'язків, які могли б перешкодити максимальної утилізації.

  Використовуючи лише 100% незв'язані амінокислоти в HMPC, Animal Nitro дає точну аміно-дозу, яка націлена на потрапляння в кровообіг шляхом оригінальній транспортної системи амінокислот.

  Ось як це працює. Кожен пакетик містить 6,000 мг незв'язаних амінокислот (HMPC). Як тільки вони потрапляють в організм, утворюються спеціальний болюс (куляста маса), який дозволяє їм ефективно минути печінку. Це вкрай необхідно, оскільки печінка 'захоплює' і руйнує звичайні амінокислоти, які надходять в організм з протеїнових порошком, а далі вони виводяться з організму разом з сечею.

  Минаючи печінка, цей болюс незв'язаних амінокислот потрапляє в кровообіг, де амінокислоти виявляють свої потужні фармакологічні дії - вазодилатацію і анаболізм. У поєднанні з тренуваннями Animal Nitro може дійсно допомогти Вашому організму доставити більше поживних речовин до працюючих м'язів, швидше відновитися і наростити нову м'язову масу шляхом поліпшення протеїнового синтезу і запобігання м'язового руйнування.

  Грам за грамом нічого, крім найчистішого, ефективний і потужний Animal Nitro. Це золотий стандарт серед амінокислот у вигляді добавки!

  Залишити відгук

  Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
      Погано           Добре

  Похожие товары