Доставка
Потрібна допомога?
всі категорії
 • 0
 • Амінокислота NOW Arginine and Citrulline 500/250 mg (120 caps)

  Амінокислота NOW Arginine and Citrulline 500/250 mg (120 caps)

  Амінокислота NOW Arginine and Citrulline 500/250 mg (120 caps)

  ВиробникиNOW
  Код товару: 6703
  Доступність: В наявності
  • 487.00грн.

  Способы оплаты

  Предоплата или наложенный платеж (оплата после поступления в отделение Новой Почты)

  Способы доставки

  Доставка осуществляется Новой Почтой

  Регионы доставки

  Осуществляем доставку по всей Украине!


  Опис Амінокислота NOW Arginine and Citrulline 500/250 mg (120 caps)

  В NOW Arginine and Citrulline 500/250 mg входять два компонента аргінін і цитрулін. Ці дві амінокислоти, які є невід'ємною частиною білкового обміну і утилізації, а також служать для підтримки м'язової тканини. Обидві є ключовими проміжними циклу сечовини, де вони беруть участь у детоксикації аміаку з виробництва карбаміду.

  Аргінін, який не був перетворений в сечовину входить в загальній цикл циркуляції, де він поширюється на різні тканини і метаболізується для інших цілей, таких як синтез білка. Наукові дослідження показали, що додавання цитруллина, а також сам аргінін допомагають підтримувати баланс азоту краще, ніж добавки з аргініном поодинці.

  L-Arginine / L-Аргінін - відноситься до незамінних амінокислот і є необхідним компонентом обміну речовин організму. Ефективний стимулятор синтезу гормону росту.

  L-Аргінін відноситься до умовно незамінних амінокислот. Кращі натуральні джерела: горіхи, кукурудза, желатин, шоколад, родзинки, вівсяна крупа, кунжут. При сучасному способі харчування кількість засвоюваного L-Аргініну не заповнює ті підвищені потреби, які визначаються сучасним способом життя.

  L-Аргінін є одним з найефективніших стимуляторів продукції соматотропного гормону гіпофіза (гормону росту), і дозволяє підтримувати його концентрацію на верхніх межах норми.

  Аргінін необхідний для обміну речовин при утворенні сечовини, процесу, який зв'язує і виводить отруйний аміак через нирки.

  Аргінін - умовно-незамінна амінокислота. У дорослого і здорової людини аргінін виробляється організмом в достатній кількості. У той же час, у дітей і підлітків, у літніх і хворих людей рівень синтезу аргініну часто недостатній. Біосинтез аргініну здійснюється з цитруллина під дією аргінінсукцінатсінтази і аргінінсукцінатліази.

  Аргінін присутній в рецептурі гепатопротекторів, імуномодуляторів, кардіологічних препаратів, лікарських препаратів для опікових хворих, хворих на ВІЛ / СНІД, а також в рецептурах засобів для парентерального харчування в післяопераційний період. Останнім часом ліки з аргініном з'явилися в геронтології та онкології.

  Аргінін є носієм і замовником азоту, який необхідний в синтезі м'язової тканини, саме ця функція стала головним чинником поширення аргініну в бодібілдингу. Аргінін сприяє збільшенню м'язової маси і зменшення жирів при адекватної фізичному навантаженні. Орнитин, в свою чергу збільшує дію аргініну, тому багато спортсменів вважають за краще формулу де поєднуються амінокислоти аргінін - цитрулін - орнітин.

  L-Citrulline - сприяє продукції оксиду азоту. Підтримка здоров'я серцево-судинної системи.

  L-цитрулін - це замінима амінокислота, яка є важливим проміжним продуктом циклу сечовини, функціонування, поряд з аргініном і орнітином, по виведенню з організму аміаку, побічного продукту білкового обміну. ​​< / p>

  Оскільки цитрулін є попередником аргініну, він є доступним джерелом матеріалу для виробництва аргініну, який, в свою чергу, може бути використаний для виробництва окису азоту (NO).

  NO відіграє фундаментальну роль в функції судин і кровотоку. Цитрулін отже, не тільки підтримує детоксикацію, але також підтримує NO виробництво і здоров'я серцево-судинної системи.

  Вміст поживних речовин в порції (2 капс.) Arginine and Citrulline 500/250 mg:

  L-аргінін (Free-Form) - 1,0 г (1000 мг)

  L-цитрулін (Free-Form) - 500 мг

  Інші інгредієнти:

  Желатин (капсула) діоксиду кремнію, целюлоза, стеаринова кислота (рослинного джерела) і стеарат магнію (рослинний джерело).

  Не містить цукор, сіль, крохмаль, дріжджі, пшеницю, глютен, кукурудзу, сою, молоко, яйця, молюски та консервантів.

  Рекомендації щодо застосування:

  В як дієтична добавка, приймати по 2 капсули від 1 до 3 разів на день по мірі необхідності, бажано з соком або водою на порожній шлунок, перед тренуванням або перед сном.

  Залишити відгук

  Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
      Погано           Добре

  Похожие товары

  Амінокислота NOW Arginine 500 mg (100 caps)
  Амінокислота Nosorog Taurine Unflavored (200 g)
  Амінокислота Nosorog L-Tyrosine (80 caps)
  Амінокислота NOW Beta-Alanine 750 mg (120 caps)
  Амінокислота NOW Citrulline 750 mg (90 veg caps)
  Амінокислота NOW GABA 500 mg (100 caps)
  Амінокислота NOW GABA 750 mg (100 caps)