Доставка
Потрібна допомога?
всі категорії
 • 0
 • Вітаміни та мінерали NOW B-12 1000 mсg (100 lozenges)

  Вітаміни та мінерали NOW B-12 1000 mсg (100 lozenges)

  Вітаміни та мінерали NOW B-12 1000 mсg (100 lozenges)

  ВиробникиNOW
  Код товару: 9106
  Доступність: В наявності
  • 205.00грн.

  Способы оплаты

  Предоплата или наложенный платеж (оплата после поступления в отделение Новой Почты)

  Способы доставки

  Доставка осуществляется Новой Почтой

  Регионы доставки

  Осуществляем доставку по всей Украине!


  Опис Вітаміни та мінерали NOW B-12 1000 mсg (100 lozenges)

  Вітамін В12 це розчинний у воді вітамін (ціанокобаламін), необхідний для підтримки здоров'я нервової системи і для стимуляції метаболізму жирів і білків. Вітамін В12 необхідний для синтезу ДНК в процесі ділення клітин, тому він особливо важливий для швидкої реплікації клітин, таких як еритроцити. При цьому, належний рівень вживання вітаміну В12 разом із фолієвою кислотою і вітаміном В6, сприяє підтримці здорового рівня сироватки гомоцистеїну, покращуючи стан судинної системи. Так як вітамін В12 міститься переважно в тваринних продуктах, вегетаріанці ризикують отримати дефіцит вітаміну В12. Ця проблема може бути вирішена за допомогою цієї добавки. B-12 1000 mсg від NOW вегетаріанський / веганські продукт (не містить інгредієнтів тваринного походження).

  Функціональна дія вітаміну В12 (B- 12 1000 mсg):

  • Будучи джерелом метильних груп, ціанокобаламін (вітамін B12) має виражені ліпотропні властивості, попереджає жирову інфільтрацію печінки, підвищує активність окислювального ферменту сукцинатдегідрогенази, збільшує споживання кисню клітинами при гострої і хронічної гіпоксії.
  • Вітамін B12 (ціанокобаламін) бере участь в реакціях трансметилирования, перенесення водню, активує синтез метіоніну. Посилюючи синтез і здатність до накопичення протеїну в організмі, надає анаболічний вплив.
  • Підсилює імунологічну реактивність організму, яка залежить від його властивості підвищувати фагоцитарну активність лейкоцитів і активізувати діяльність ретикулоендотеліальної системи.
  • Вітамін В12 регулює функцію кровотворних органів.
  • Цианокобаламин зменшує симптоми старечого недоумства і сплутаності мислення.
  • Чи здатний видаляти з організму фактор ризику серцевих захворювань гомоцистеїн амінокислоту, підвищений вміст якої в крові призводить до інсультів та інфарктів міокарда .
  • Ціанокобаламін (вітамін B12) бере участь у виробленні мелатоніну гормону, відповідального за перебудову ритму наших біологічного годинника.
  • Полегшує біль, пов'язану з пошкодженням нервів при діабетичної невропатії. < li> Допомагає виправити знижений кров'яний тиск.
  • Відновлює здатність імунної системи протистояти бактеріям і іншим мікробам. Низький рівень В12 в сироватці крові вдвічі прискорює розвиток захворювання у людей, уражених СНІДом.
  • Вітамін B12 є основним живильною речовиною, необхідним для здоров'я репродуктивних органів у чоловіків і жінок. Збільшує змісту сперматозоїдів в спермі.

   Склад в одній порції B-12 1000 mсg 1 льодяник:

   Фолієва кислота - 100 мкг < / p>

   Вітамін B-12 - 1 мг

   Інші інгредієнти: Фруктоза, карбоксиметилцелюлоза, сорбіт, натуральні ароматизатори, стеаринова кислота (рослинний джерело), ​​стеарат магнію (рослинний джерело) і діоксид кремнію.

   Спосіб застосування:

   Приймайте по 1 жувальній пастилці кожен день. Пастилку слід розжувати або тримати в роті до повного розчинення.

  Залишити відгук

  Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
      Погано           Добре

  Похожие товары

  Вітаміни та мінерали NOW B-100 (250 veg caps)
  Вітаміни та мінерали NOW B-100 (100 caps)
  Вітаміни та мінерали NOW B-1 100 mg (100 tabs)
  Вітаміни та мінерали NOW B-12 1000 mсg (250 lozenges)
  Вітаміни та мінерали NOW B-50 (100 caps)