Доставка
Потрібна допомога?
 • 0
 • Genius Nutrition Fury Extreme (400 g)

  Genius Nutrition Fury Extreme (400 g)

  Genius Nutrition Fury Extreme (400 g)

  All CategoriesПредтренувальний комплекс
  ВиробникиGenius Nutrition
  Код товару: 19420
  Доступність: В наявності
  • 894.00грн.

  Способы оплаты

  Предоплата или наложенный платеж (оплата после поступления в отделение Новой Почты)

  Способы доставки

  Доставка осуществляется Новой Почтой

  Регионы доставки

  Осуществляем доставку по всей Украине!


  Опис Genius Nutrition Fury Extreme (400 g)

  Fury Extreme відмінний предтреніровонік від виробника Genius Nutrition.

  цітрулін малат 2: 1 < p> Кращий інгредієнт, що забезпечує дійсно божевільний пампінг для м'язів і постачання енергією через яблучну кислоту. Це можливо, тому що цитрулін ефективно перетворюється в організмі, а аргінін є метаболічним попередником оксиду азоту. Оксид азоту (NO) є потужним вазодилататором, що означає, що він розширює кровоносні судини. Ширші кровоносні судини означають більший приплив крові до м'язів, більший кровотік означає кращу доставку поживних речовин. Це, в свою чергу, означає збільшення сили і поліпшення відновлення. Ви відчуєте різницю від перших порцій Fury Extreme. Ми використовуємо максимальну концентрацію і чистоту, щоб подарувати вам незабутні враження від тренування.

  Бета-аланін

  Ця амінокислота необхідна для виробництва карнозина. Карнозин - для тих, хто про нього не чув являє собою будівельний блок білка, який в основному зосереджений в м'язах і широко використовується для запобігання старінню, а також для забезпечення правильного функціонування і розвитку м'язів. Бета-аланін грає важливу роль у виробництві карнозина, оскільки він дозволяє більшій кількості карнозина досягати м'язів, який в іншому випадку був би в значній мірі зруйнований в шлунково-кишковому тракті. Однак це не єдина перевага бета-аланіну.

  Одним з дуже важливих переваг є те, що бета-аланін може знизити м'язову втому. Коли ви тренуєтеся, в ваших м'язах накопичується кислота, що призводить до стомлення м'язів і скорочення тривалості тренування. Ось тут-то і з'являється бета-аланін. Карнозин діє як буфер, який допомагає підтримувати нормальний кислотний баланс в м'язах. Це, в свою чергу, означає, що ваші м'язи можуть працювати старанніше і довше, не втомлюючись, що призведе до більшого збільшення м'язової маси.

  Ще одна перевага бета-аланіну полягає в тому, що він збільшує ефективність тренувань , особливо при анаеробних вправах. Як ми згадували раніше, бета-аланін допомагає пом'якшити наслідки м'язової втоми, зменшуючи накопичення кислоти в м'язах. Дослідження показали, що накопичення кислоти найчастіше відбувається під час анаеробних вправ, особливо під час короткострокових високоінтенсивних занять, таких як важка атлетика. Це робить його дуже корисним для важкоатлетів. Це, в свою чергу, значно полегшує вам набір м'язової маси і спалювання жиру, особливо коли ви комбінуєте його з креатином.

  Лейцин, валін і ізолейцин - BCAA < p> Зниження стомлюваності і поліпшення показників витривалості - це область клінічних випробувань, в якій BCAA показують найбільш вражаючі результати. По-перше, BCAA можна спалювати як енергію для підтримки рівня енергії АТФ під час вправ, що виснажують глікоген. BCAA також можуть підвищити здатність організму спалювати жир, збільшуючи доступний запас енергії. По-друге, BCAA запобігають стомлення центральної нервової системи, пригнічуючи поглинання триптофану мозком. Триптофан використовується для вироблення серотоніну в мозку, підвищуючи стомлюваність і стомлюваність. Вчені, які вивчають межі можливостей людини, вважають, що реальний обмежуючий фактор в продуктивності - це коли мозок говорить вам: Я готовий! BCAA спалюються для отримання енергії (окислюються) під час вправ, тому вони також є важливим паливом для вправ. Добавка BCAA може знизити концентрацію внутрішньом'язових ферментів креатинкінази і лактатдегідрогенази в сироватці крові після тривалих вправ. Це може зменшити пошкодження м'язів і поліпшити відновлення.

  Креатин HCL

  АТФ - основна одиниця енергії, яка використовується в організмі людини, і всі форми харчування розбиті на цю універсальну енергетичну валюту. Під час фізичних вправ АТФ метаболізується в АДФ (аденозиндифосфат), коли м'язова тканина скорочується, вивільняючи одну з високоенергетичних фосфатних зв'язків АТФ. Оскільки креатин є сховищем високоенергетичних фосфатних груп у формі фосфокреатина, коли АТФ втрачає одну зі своїх фосфатних груп і стає марною молекулою АДФ, креатин може надати йому іншу, таким чином швидко поповнюючи запаси АТФ (енергії) в м'язах. Креатин гідрохлорид допоможе вам збільшити вашу потужність і підвищити ефективність тренувань в ідеальній синергії з іншими інгредієнтами.

  Таурин

  Це замінна амінокислота, що, простіше кажучи, означає , що організм може синтезувати її природним шляхом, на відміну від незамінних амінокислот, які він не може. Він не тільки виробляється організмом, але і природним чином міститься в джерелах їжі, включаючи рибу, м'ясо і молочні продукти. Таурин відіграє ряд ключових ролей в здоровому функціонуванні людського організму, і, більш того, на думку експертів в області охорони здоров'я, якщо організм не виробляє достатньої кількості або якщо його недостатньо з харчових джерел, добавки таурину матимуть важливе значення.

  Таурин працює на декількох рівнях в організмі і діє по-різному. Наприклад, таурин захищає серце і серцево-судинну систему, так як він діє як антиоксидант, який може запобігти окисленню шкідливого холестерину ЛПНЩ. Це також допомагає поліпшити здоров'я мозку. Що стосується схуднення і спортивних результатів, таурин діє як судинорозширювальний засіб, яке розширює кровоносні судини і дозволяє переносити більше насиченої киснем крові до очікують клітинам по всьому тілу. Через це він може діяти як стимулятор без екстремальних ефектів, пов'язаних з іншими стимуляторами, такими як кофеїн. З точки зору бодібілдингу, таурин дійсно добре проявляє себе, оскільки він прискорює синтез білка, одночасно підвищуючи чутливість до інсуліну.

  N-ацетил L-тирозин

  він працює по-різному і тому може принести ряд переваг людському організму. Почнемо з того, що тирозин допомагає організму виробляти життєво важливі нейротрансмітери, які допомагають регулювати ваш настрій, концентрацію і рівень концентрації. Наприклад, дофамін, хімічна речовина, яка допомагає нам відчувати себе щасливими і розслабленими. Інші нейротрансмітери включають адреналін і норадреналін, які допомагають регулювати реакцію на стрес. L-тирозин також відіграє життєво важливу роль в синтезі білка, при якому організм синтезує нові м'язові білки замість старих або пошкоджених. Всього для синтезу білка потрібно близько 20 амінокислот, і тирозин - одна з цих 20 і одна з найважливіших. Синтез білка важливий не тільки для росту і відновлення м'язів, він також життєво важливий для росту і регенерації нових клітин. Ми використовуємо в Fury Extreme N-ацетил-L-тирозин - модифіковану версію амінокислоти для збільшення біодоступності і абсорбції.

  L-фениланин

  Як ноотропи фенілаланін збільшує дофамін і адреналін, які є нейротрансмиттерами, пов'язаними з поліпшенням настрою, бажанням, мотивацією, реакціями боротьби або втечі і частотою серцевих скорочень. Коли рівні цих нейротрансмітерів підвищуються безпосередньо перед тренуванням, кінцеві результати можуть бути неймовірними. Предтреніровочную добавки з фенилаланином містять інші інгредієнти, які в поєднанні разом підвищують енергію, покращують настрій і готовність тренуватися довше і інтенсивніше. Таким чином, вигода носить як психологічний, так і фізичний характер. Добавки фенілаланіну можуть використовуватися для різних цілей, в тому числі всіма, хто хоче схуднути або наростити більш сильні м'язи. Його зв'язок з регулюванням щитовидної залози і метаболізму означає, що він може полегшити доступ до жирових тканин і їх метаболізм. Це також стимулює енергію і концентрацію, дозволяючи користувачам тренуватися довше і досягати своїх цілей.

  L-норвалін

  Це амінокислота, похідна від амінокислоти валіну - однієї з трьох амінокислот з розгалуженим ланцюгом. Валін підтримує кровотік і серцево-судинну функцію. L-норвалін підтримує концентрацію аргініну в організмі. Кінцева мета норваліна - допомогти в регулюванні оксиду азоту (NO) і кровотоку. NO - це природна молекула, яка збільшує розширення судин. З норваліном вазодилатация буде сильніше, що призведе до збільшення накачування, яка триватиме ще довго після завершення тренування. Це більшу кількість багатої живильними речовинами крові, що надходить до м'язів протягом більш тривалих періодів часу, може позитивно позначитися на вашому відновленні, а це означає, що ви побачите найкращі результати в довгостроковій перспективі. Норвалін підсилює дію оксиду азоту за рахунок зупинки активності аргінази. Аргіназа - це фермент, який видаляє аргінін і перетворює його в сечовину. Аргіназа також може обмежувати або регулювати виробництво оксиду азоту. Норвалін, що затримує зростання аргінази, означає, що вона допомагає підтримувати необмежений рівень оксиду азоту. Згідно з дослідженням Департаменту медичної фізіології і мікроциркуляції Техаського університету A & M, норвалін збільшує вироблення NO на 55%.

  Кофеїн

  Кофеїн діє як стимулятор, тому що було виявлено , що він змінює хімічний склад людського мозку, блокуючи різні дії звичайних хімічних речовин мозку, які змушують нас відчувати втому, сонливість і млявість. Аденозин, наприклад, є хімічною речовиною, що викликає летаргію, яке зв'язується зі спеціальними рецепторами аденозину в головному мозку. Після зв'язування активність нервових клітин знижується. Однак для спеціалізованих нервових клітин кофеїн виглядає майже ідентично аденозину, тому після вживання він також зв'язується з цими клітинами. Однак кофеїн поводиться зовсім інакше, ніж аденозин, оскільки кофеїн не сприяє летаргії і сонливості, а надає стимулюючу дію, змушуючи нас відчувати себе бадьоріше і бадьоріше. Кофеїн також блокує аденозин, тому більше нейронів можуть активуватися в мозку, і, знову ж таки, досягається більше енергії і зосередженості. Однак на цьому все не закінчується, оскільки також виробляється адреналін, оскільки гіпофіз, відчуваючи, що щось не так, посилає наднирковим сигнал про вироблення адреналіну, також відомого як адреналін. Збільшення енергії - найбільш очевидна перевага кофеїну. Коли ви відчуваєте втому або намагаєтеся зосередитися, кофеїн може забезпечити сильне, але тимчасове підвищення рівня енергії.

  Нейро-стим

  Точно дозована суміш стимуляторів і ноотропних алкалоїдів , витягнутих з плодів лимонника, кайенского перцю і плодів гіркого апельсина. Ця ідеальна синергія змусить вас відчути зосередженість і гостру енергію.

  Екстракт чорного перцю

  Він покращує засвоєння і доставку інгредієнтів для ще більш високу ефективність формули Fury Extreme.

  Fury Extreme це унікальний предтренировочний стимулятор, який допоможе вам отримати кращу версію себе, додасть вам сили і буде активувати кожне тренування.

  Склад в одній порції - 18 г

  EXTREME PWO-FUSION

  Цитруллин DL-малат 2: 1 - 6000 мг

  Бета-аланін (карноген) - 3000 мг

  Креатин HCl - 2500 мг

  Таурин - 1500 мг

  Ацетил L-тирозин - 1200 мг

  L-лейцин (ферментований) - 1000 мг

  L-ізолейцин (ферментований) - 500 мг

  L-валін (ферментований) - 500 мг

  L-фенілаланін - 500 мг

  Зневоднений кофеїн - 300 мг

  Neuro-Stim Blend

  DMAF (екстракт лимонника китайського, в т.ч. шізандріни ), SYCORE (екстракт кайенского перцю, в т.ч. капсаїцин), L-норвалін, THERMO-ENERGY (екстракт гіркого апельсина, в т.ч. синефрин) - 620 мг

  Absorption Blend

  Екстракт чорного перцю (пиперин 98%) - 5 мг

  Інші інгредієнти:

  Ароматизатори, антіслежівающіе агенти (трикальций-фосфат, діоксид кремнію), барвники Е162, Е101 , підсолоджувач (сукралоза).

  Рекомендації щодо застосування:

  Змішайте 2 мірні ложки (18 г) Fury Extreme з 350 мл води в шейкері і прийміть за 5 хвилин до тренування на порожній шлунок.

  Так як Fury Extreme - дуже потужна добавка, рекомендується перевірити переносимість продукту, вживши для початку половину порції.

  Так як рекомендована доза містить 300 мг кофеїну , рекомендується обмежити прийом добавок, харчових продуктів чи напоїв, що містять кофеїн.

  Залишити відгук

  Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
      Погано           Добре

  Похожие товары

  BioTech L-Arginine Powder (300 g)

  BioTech L-Arginine Powder (300 g)

  Добавка L...

  864.00грн.

  Olimp Knockout 2.0 (305 g)

  Olimp Knockout 2.0 (305 g)

  OLIMP пре...

  851.00грн.

  BPI Sports One More Rep (250 g)

  BPI Sports One More Rep (250 g)

  Компанія ...

  845.00грн.

  Scitec Nutrition Liquid Arginine (1 l)

  Scitec Nutrition Liquid Arginine (1 l)

  p> Argini...

  815.00грн.

  Cobra Labs The Ripper! (150 g)

  Cobra Labs The Ripper! (150 g)

  The Rippe...

  937.00грн.

  BioTech Black Blood NOX+ (330 g)

  BioTech Black Blood NOX+ (330 g)

  BioTech B...

  999.00грн.

  MEX Muscle Excellence NOX Pro (600 g)

  MEX Muscle Excellence NOX Pro (600 g)

  Комплек...

  1005.00грн.

  BioTech Black Blood CAF+ (330 g)

  BioTech Black Blood CAF+ (330 g)

  BioTech B...

  1036.00грн.

  Останні статті