Доставка
Потрібна допомога?
всі категорії
 • 0
 • Добавка Olimp Garlicin (30 caps)

  Добавка Olimp Garlicin (30 caps)

  Добавка Olimp Garlicin (30 caps)

  ВиробникиOlimp
  Код товару: 1607
  Доступність: В наявності
  • 124.00грн.

  Способы оплаты

  Предоплата или наложенный платеж (оплата после поступления в отделение Новой Почты)

  Способы доставки

  Доставка осуществляется Новой Почтой

  Регионы доставки

  Осуществляем доставку по всей Украине!


  Опис Добавка Olimp Garlicin (30 caps)

  Це добавка містить цілих 200 мг концентрованого часникового екстракту вищої якості без запаху (Allium sativum), включає в себе важливі біологічно активні часникові речовини, особливо, allicin, який виключно важливий для організму. Часник (Allium sativum) сірчані сполуки (включаючи allicin) є дуже сильними антиокислювачами.

  Вони зменшують на 60% рівень шкоди, завданої вільними радикалами. У той же самий час вони збільшують на 40% рівень внутрішніх антиокислювачів, вироблених людським організмом безпосередньо. Їх структура близька до структури альфа ліпоєвої кислоти (ALA) і таурину, і в результаті вони активізують найсильніший анаболічний гормон - інсулін - полегшення проникнення глюкози, амінокислот і креатину в м'язові клітини.

  Вони відновлюють розташування інсуліну в клітинних мембранах, який в свою чергу призводить до збільшеної сприйнятливості до розвитку м'язової тканини і зменшення жирової тканини. Вони показують ідентичну діяльність, як деякі термогенние комплекси і полегшують скорочення підшкірного жиру. Чому часник настільки цінний для нашого здоров'я? Головним чином через його спеціальних орієнтується на здоров'я властивостей. Список переваг часнику продовжує зростати. Наука безперервно виявляє екстраординарні цілющі властивості цієї рослини і дає йому одне з найвищих місць в ранжуванні серед природних продуктів із зареєстрованими терапевтичними властивостями.

  Речовини, що існують в часнику, захищають нашу щиру і судинну системи, детоксірующім наш організм і знищують бактерії, підсилюють імунологічну систему і покращують піщевареніе.Действітельно чи вірно, що регулярне чесночное споживання захищає від атеросклерозу? Згідно вченим, регулярне споживання часнику, включене в щоденну дієту, може затримати розвиток цієї хвороби, навіть на кілька років. Компоненти цієї рослини зменшують рівень холестерину і тригліцеридів, кров'яного тиску, перешкоджають тромбоутворення і запобігають небезпечні товсті реакції окислення в циркулювання крові. Компонент, який відповідальний за ті спеціальні профілактичні та терапевтичні властивості в найбільшій мірі, є allicin - один з найбільш біологічно активних компонентів, що існують в часнику. Це - захист не тільки проти серцевого нападу, але також і інсульту, атеросклерозу і зменшення в психофізичної формі в зниженні років.

  Чому часник, як вважають, є сильним антибактеріальним засобом? Це відбувається від факту, що активні часникові компоненти виключно ефективно руйнують мікро організми в повітряних шляхах, сечовий системі, легенів і порожнини рота і перешкоджають розвитку інших форм хвороб. Особливо гострики і інші паразити травного тракту не можуть захистити себе від цієї дії рослин. Allicin, який може навіть активно перешкоджати розвитку хелікобактер, який відповідальний за ті спеціальні антибактеріальні властивості. Часник ефективно справляється з вірусами, особливо вірусом грипу, підтримує функціонування імунологічної системи і перешкоджає розвитку ракових клітин.

  Склад в одній порції - 1 капсула:

  Екстракт часнику (2% аллицин) - 200 мг

  в тому числі:

  аліцин - 4000 мкг

  Тіосульфінати - 7000 мкг

  Аллін - 7000 мкг

  Гамма-глутамілцістеін - 7600 мкг


  Ingredients
  garlic extract, microcrystallic cellulose - filling substance, magnesium stearate - anti -caking substance, gelatin - capsule coating

  Рекомендації щодо застосування Один раз в день, після основного прийому їжі.

  Залишити відгук

  Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
      Погано           Добре

  Похожие товары

  Добавка Olimp Forsen Forte (30 caps)

  Добавка Olimp Forsen Forte (30 caps)

  Forsen Fo...

  252.00грн.

  Добавка Olimp Forsen (30 caps)

  Добавка Olimp Forsen (30 caps)

  Чи вважає...

  221.00грн.

  Добавка Olimp Essentix (30 caps)

  Добавка Olimp Essentix (30 caps)

  Olimp Ess...

  174.00грн.

  Добавка Olimp Detoxeed-Pro (60 caps)

  Добавка Olimp Detoxeed-Pro (60 caps)

  Olimp Det...

  355.00грн.

  Добавка Olimp Ginceng (30 caps)

  Добавка Olimp Ginceng (30 caps)

  Ginseng в...

  165.00грн.

  Добавка Olimp Gold DHA (30 caps)

  Добавка Olimp Gold DHA (30 caps)

  Вагітним ...

  288.00грн.

  Добавка Olimp Gold Krill (30 caps)

  Добавка Olimp Gold Krill (30 caps)

  Здоров'я ...

  433.00грн.

  Добавка Olimp Gold Lecytyna (60 caps)