Доставка
Потрібна допомога?
 • 0
 • Гейнери

  Optimum Nutrition Serious Mass 5.45 кг

  3203.00грн.

  Optimum Nutrition Serious Mass 5.45 кг

  Гейнер Optimum Nutrition Serious Mass 5.45 кг і його перевагиГейнер Serious Mass від компанії Optimu..

  3203.00грн.

  Ripped Mass Skull Labs 3 kg

  1343.00грн.

  Ripped Mass Skull Labs 3 kg

  Ripped Mass від Skull Labs – порошок для приготування білково-вуглеводного напою, зба..

  1343.00грн.

  Activlab Mass Up (1,2 kg)

  437.00грн.

  Activlab Mass Up (1,2 kg)

  Завдяки Activlab Mass Up Ви не тільки набудете ідеального рельєфу та форми, але й збережете привабли..

  437.00грн.

  Activlab Mass Up (3,5 kg)

  987.00грн.

  Activlab Mass Up (3,5 kg)

  Mass up - цей гейнер призначений для тих, хто хоче набирати масу швидко і ефективно. Це ідеальне ріш..

  987.00грн.

  Activlab Mass Up (5 kg)

  1323.00грн.

  Activlab Mass Up (5 kg)

  Mass up - цей гейнер призначений для тих, хто хоче набирати масу швидко і ефективно. Це ідеальне ріш..

  1323.00грн.

  BioTech Carbox (1,0 kg)

  369.00грн.

  BioTech Carbox (1,0 kg)

  CarboXTM високо інноваційної, науково просунутий складний вуглевод, який поставляє енергію для оптим..

  369.00грн.

  BioTech Hyper Mass (1 kg)

  724.00грн.

  BioTech Hyper Mass (1 kg)

  Гейнери - так часто називають багаторівневі (складні) вуглеводно-білкові суміші - специфічні продукт..

  724.00грн.

  BioTech Hyper Mass (2,27 kg)

  1653.00грн.

  BioTech Hyper Mass (2,27 kg)

  Серйозний підхід до нарощування м'язової маси! Почніть з правильною порції білка, готової до вжива..

  1653.00грн.

  BioTech Hyper Mass (4 kg, банка)

  Hyper Mass 5000 BioTech - калорійний гейнер для набору маси. Гейнер має розширений амінокислотний пр..

  2444.00грн.

  BioTech Hyper Mass (6,8 kg)

  3480.00грн.

  BioTech Hyper Mass (6,8 kg)

  Гейнер Hyper Mass питної порошок з вуглеводами, білками і креатином, високим вмістом клітковини, без..

  3480.00грн.

  BioTech Hyper Mass (65 g)

  74.00грн.

  BioTech Hyper Mass (65 g)

  Hyper Mass 5000 від BioTech - потужний гейнер з креатином для швидкого набору м'язової маси, який ма..

  74.00грн.

  BioTech Muscle Mass (1 kg)

  625.00грн.

  BioTech Muscle Mass (1 kg)

  BioTech USA Muscle Mass - білково-вуглеводна суміш з повним набором амінокислот, BCAA, глютамина для..

  625.00грн.

  BioTech Muscle Mass (4 kg, банка)

  1950.00грн.

  BioTech Muscle Mass (4 kg, банка)

  Комплекс TriCarbo: три різні джерела вуглеводів з різними глікемічними індексамиБілковий комплекс: т..

  1950.00грн.

  BSN True Mass 1200 (4,6-4,7 kg)

  2830.00грн.

  BSN True Mass 1200 (4,6-4,7 kg)

  TRUE-MASS® 1200 - це гейнер класу ультра-преміум, розроблений для осіб з підвищеними вимогами до ене..

  2830.00грн.

  Mass Growing Gainer (1 kg)

  858.00грн.

  Mass Growing Gainer (1 kg)

  Сarbo Mass Gainer від бренду Powerful Progress високоефективний Гейнер з високим вмістом вуглеводів,..

  858.00грн.

  Показано від 1 до 15 з 209 (всього сторінок: 14)

  Гейнер

  Гейнер - це спеціалізована спортивна харчова суміш, що містить певне співвідношення протеїну та вуглеводів. Використовують гейнери в залежності від мети та типу тренувань як повноцінне спортивне харчування або як добавку.

  Що таке гейнер для чого він потрібний?

  Насправді, таке спортивне харчування відоме дуже давно і спочатку це були дуже прості коктейлі з білків, цукру і жирів, які мали високу калорійність. Тобто цю речовину приймали ті, хто хотів швидко набрати масу. Таке харчування давало результати, оскільки в організм дійсно надходило багато поживних речовин, що позитивно впливали на зростання маси.
  У той же час сучасні гейнери - набагато більш збалансовані додатки, що містять у своєму складі баланс білків та вуглеводів, а також низку інших корисних речовин. Принцип дії гейнера полягає в тому, що вуглеводи після всмоктування в кишечнику впливають на вироблення гормону інсуліну, що стимулює м'язи насичуватись білковими волокнами. Тобто активується процес анаболізму, що забезпечує синтез нових структур та відновлення старих. Придбати гейнер у Києві можна на сайті нашого магазину від перевірених та відомих виробників.

  Особливості прийому

  Щоб зробити гейнери максимально корисними, розробники спортивного харчування та добавок, крім головних компонентів, додають у них вітамінні комплекси та мікроелементи, необхідні для повноцінних тренувань організму. Йдеться також про збагачення мінералами та певними амінокислотами (BCAA, креатин).Особливістю складу є те, що складові збалансують пропорційно так, щоб вони давали максимально швидкий результат прийому.
  До харчування також додають певні жири, але у дуже обмеженій кількості. Це дуже важливо, адже саме правильне співвідношення протеїнів, вуглеводів та жирового елемента визначає зростання мускулатури, а не просто накопичення жиру.
  Ще в харчування, яке приймають тренуються, входять спеціальні загусники. Перевагою гейнерів є те, що як згущувач використовують натуральні волокна, до яких організм звик - пектин, целюлозу або ту ж клітковину, яка міститься в багатьох овочах і сприяє нормальному травленню і перистальтиці кишечника. Ціна на гейнер багато в чому залежить від якості компонентів, що використовуються.
  Скільки протеїну має бути у гейнері
  Білок є однією із «зірок» у гейнері. Кількість протеїну у складі – 15-30%. Саме протеїн відповідає за збільшення м'язової маси.
  Найкращим варіантом вважається протеїн із сироватки - організм засвоїть його швидко і легко, а також має відмінне поєднання амінокислот. Зауважимо, що є і гейнери на основі рослинних білків (наприклад, рису або бобових), однак вони мають меншу ефективність.
  На що впливає вміст цукру у гейнері?
  Більшість гейнерів додають цукор, оскільки він є джерелом глюкози, що дає нам енергію. Однак важливо, щоб його не було надто багато, тому що велика кількість цукру провокує неконтрольований набір маси. Звичайно, йдеться не про м'язи.Загалом, багато цукру додають у найдешевші гейнери, тому при виборі слід добре вивчати склад. Оптимальний варіант - купити гейнер взагалі без цукру, однак коштуватиме він значно дорожче. Він викликає піковий синтез інсуліну і призведе до появи надмірної ваги. Врахуйте також, що вживати гейнер ви будете часто (можливо навіть щодня), тому краще взяти варіант з іншим цукром або замінником – наприклад, стевіозидом, що теж має природне походження.
  Харчування, яке ви прийматимете, принесе більше користі, якщо як джерело вуглеводів цукор замінено мальтодекстрином, що відрізняється довжиною глюкозного ланцюжка.

  Види гейнерів та їх відмінність

  Головні складові - вуглеводи та протеїни. Залежно від типу других гейнери бувають або з концентратом білка сироватки, або мультикомпонентні. А ось вуглеводи у складі виділяють швидкі та повільні.
  Швидкі - це прості вуглеводи з високим глікемічним індексом, що активно посилюють вироблення інсуліну і в результаті - засвоєння білків та нарощування маси. Гейнери з повільними навпаки містять складні структури (типу крохмалю), які не мають такого чіткого відношення до процесів анаболізму та катаболізму в організмі. Отже, речовина виконує швидше роль повноцінного харчування для тренувань, а не добавки.
  Таким чином, цей тип не слід враховувати як активний стимулятор росту волокон, його краще застосовувати людям, які не мають проблем із набором маси. А тим, кому треба «підкачатися», радять обирати гейнери з так званими швидкими вуглеводами.
  На сучасному ринку спортивного харчування представлені наступні різновиди гейнерів, що мають різні специфічні властивості:
  крохмальний - забезпечує потужний анаболізм та багаторазове збільшення силових показників;
  комплексний - відрізняється унікальною комбінацією вуглеводів швидкої та уповільненої дії у своєму складі, забезпечує пролонговану дію та підживлення організму енергією протягом цілого дня;
  мальтозний - швидко засвоюється і сприяє збільшенню вагової категорії, не підходить для схуднення, проведення курсу на сушіння та людей, схильних до повноти;
  креатиновий – сприяє швидкому збільшенню об'ємної м'язової маси.
  Підібрати та купити гейнер у Києві оптимальний для себе варіант можна, попередньо проконсультувавшись з особистим тренером.

  Як приймати гейнер для набору ваги?

  Варто зауважити, що від правильності вибору гейнера, його прийому та тренувань залежить результат, тому не варто нехтувати цим питанням.
  Якщо ви запаслися гейнером з високим вмістом вуглеводів та білків та правильним їх співвідношенням, розберіться, як вживати речовину. Зазвичай про рекомендовані дози та спосіб вказують на пачці виробника продукції, тут вказують і необхідну кількість. Також проконсультує, як правильно приймати гейнер, продавець спортивного харчування у нашому інтернет-магазині.Проте основні засади такі:
  Розводити гейнер можна у воді або молоці - ця речовина не приймають всухом'ятку.
  Порція для одного разу становить приблизно 60-130 г на 200-400 мл рідини.
  Приймати гейнер рекомендовано кілька разів на день залежно від передбаченого або відсутнього тренування для організму та його інтенсивності.
  Так, у день, коли ви запланували тренування, прийміть три порції. Першу слід надати організму як підкріплення між сніданком та обідом, другу – орієнтовно за 1,5 години до тренування. Третій прийом рекомендований одразу після заняття.
  Якщо ж сьогодні не тренуєтеся, варто обійтися двома разами між їдою в першій і в другій половині дня. Однак не відкладайте прийом до сну — це неприпустимий варіант.

  Чому потрібно купити гейнер для набору маси?

  В інтернет-магазині ви можете вибрати та купити якісні спортивні добавки. Ціна на гейнер доступна, менеджери консультують з усіх питань, що стосуються спорту. Які переваги сайту:
  актуальна наявність товару;
  величезний вибір від найкращих виробників;
  зручний вид оплати;
  швидка доставка;
  гарантія якості - 100% оригінальний товар.
  Протипоказань за віком чи статтю гейнер не має. Але вони є за рядом захворювань, наприклад, споживання великої кількості вуглеводів може негативно позначитися на функції підшлункової залози. Гейнер протипоказаний хворим на цукровий діабет. Також не слід приймати його людям з непереносимістю лактози (комбінація Гейнер включає сироватковий протеїн).У будь-якому випадку бажано звернутися за консультацією до тренера та лікаря.

  Гейнери ціна в місті Київ на creatine.in.ua

  Товари Ціна
  Optimum Nutrition Serious Mass 5.45 кг 3203.00грн.
  Ripped Mass Skull Labs 3 kg 1343.00грн.
  Activlab Mass Up (1,2 kg) 437.00грн.
  Activlab Mass Up (3,5 kg) 987.00грн.