Доставка
Потрібна допомога?
всі категорії
 • 0
 • Добавка Olimp Gold Omega 3 Plus (60 caps)

  Добавка Olimp Gold Omega 3 Plus (60 caps)

  Добавка Olimp Gold Omega 3 Plus (60 caps)

  ВиробникиOlimp
  Код товару: 1612
  Доступність: В наявності
  • 362.00грн.

  Способы оплаты

  Предоплата или наложенный платеж (оплата после поступления в отделение Новой Почты)

  Способы доставки

  Доставка осуществляется Новой Почтой

  Регионы доставки

  Осуществляем доставку по всей Украине!


  Опис Добавка Olimp Gold Omega 3 Plus (60 caps)

  стережеться, серце твоє

  Gold Омега-3 ® Plus є харчовою добавкою, що містить два джерела омега-3 риб'ячий жир високої концентрації призначений на 65% чистого омега-3 жирних кислот і криля нафти, поставляючи омега 3 в фосфоліпідних з'єднань з дуже високою біодоступністю. Золото Омега-3 ® плюс містить також цінні антиоксиданти - астаксантин і вітамін Е. Продукт виробляється в інноваційні технології Caps ™ Рідке технології Flow - був замкнений в інноваційній твердих желатинових капсул, заповнених рідиною. Ця технологія захищає від окислення aktywenych інгредієнти і смак неприємний запах і риба.

  Кріль нафти:

  Кріль нафти, є справжньою інновацією в останні роки в області серця. Відкриття чудових властивостей стало результатом напруженої роботи команди вчених з різних областей науки і медицини. Кріль масло поєднує в собі три інноваційні матеріали: омега-3 жирними кислотами в унікальній з'єднань фосфоліпідів, фосфоліпіди і астаксантин - антиоксидант.

  Жирні кислоти з омега-3 відноситься до групи поліненасичених жирних кислот. Вони називаються незамінними жирними кислотами (НЖК), тому що вони повинні бути представлені в раціоні є істотним. Результати численних клінічних досліджень показали, що прийом Омега-3 жирні кислоти благотворно впливає на зміст нормального функціонування організму. Оскільки важко забезпечити їх необхідною кількістю їжі, будь ласка, зверніться до відповідних формулювань. Поставки цих компонентів в раціоні часто не вистачає, то кращим рішенням буде доповнювати відповідні формулювання складу омега-3 жирних кислот.

  Переваги добавок золото Омега-3 ® плюс:

  Омега-3 (DHA / EPA) позитивно впливає на:

  - СЕРЦЕ

  Жирні кислоти омега-3 (DHA) благотворно впливає на серцево-судинну систему, сприяючи нормальному функціонуванню серця, таких як шляхом підтримки кров'яного тиску. EPA контролює з нормальним рівнем тригліцеридів в крові. DHA використовується для підтримки нормального серцевого ритму.

  - Нервова система

  Омега-3 жирні кислоти є найважливішими компонентами високого рівня мозку і нервової тканини. Особливо DHA (dokozaheksanenowy) має важливе значення для розвитку мозку у плода і грудному вигодовуванні немовлят (і себе належне функціонування). Добавки з омега-3 рекомендується під час вагітності та лактації.

  - Очі

  DHA (докозагексаєнова кислота) є основним компонентом ліпідного сітківки. Вона грає важливу роль в розвитку очей у дітей у віці 12 місяців,

  Вітамін Е

  Вітамін Е відіграє в функції організму антиоксидантів, які допомагають захистити клітини від окисного стресу (захищає від шкідливої ​​дії вільних радикалів ). Це також сприяє захисту клітинних мембран ліпіди, білки, може також запобігти пошкодженню ДНК.

  Інноваційні Caps капсулу потоку:

  Підготовка золото Омега-3 ® плюс, що міститься в капсулах, розроблених інноваційних технологій Caps ™ рідке технології Flow. Це самі передові технології, щоб гарантувати гладкі аж швидке поглинання і високу біодоступність активних інгредієнтів.

  Тверді желатинові капсули з запатентованою системою блокування, запобігає окисленню активних інгредієнтів, зберігаючи цінні властивості і захищає від запаху. Це рішення є значним проривом у справі захисту активної речовини, що міститься в капсулах.

  Традиційні м'які капсули, які використовуються на ринку сьогодні, утворених дифузією канали, через які компоненти можуть дифундувати до поверхні, де вони окислюються, створюючи характерний запах . Caps Flow Technology майже на 100% виключає негативний вплив.

  Залишити відгук

  Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
      Погано           Добре

  Похожие товары

  Добавка Olimp Gold Omega-3 D3 + K2 (30 caps)
  Добавка Olimp Gold Lecytyna (60 caps)
  Добавка Olimp Gold Krill (30 caps)

  Добавка Olimp Gold Krill (30 caps)

  Здоров'я ...

  433.00грн.

  Добавка Olimp Gold Omega 3 plus Pressure (30 caps)
  Добавка Olimp Gold Omega-3 SPORT (120 caps)

  Добавка Olimp Gold Omega-3 SPORT (120 caps)

  Нові капс...

  494.00грн.

  Добавка Olimp Gold Sylimaron 100 (30 caps)