Доставка
Потрібна допомога?
всі категорії
 • 0
 • Гейнер BioTech Hyper Mass (1 kg)

  Гейнер BioTech Hyper Mass (1 kg)

  Гейнер BioTech Hyper Mass (1 kg)

  ВиробникиBioTech
  Код товару: 3
  Доступність: В наявності
  • 414.00грн.

  Доступні опції

  Способы оплаты

  Предоплата или наложенный платеж (оплата после поступления в отделение Новой Почты)

  Способы доставки

  Доставка осуществляется Новой Почтой

  Регионы доставки

  Осуществляем доставку по всей Украине!


  Опис Гейнер BioTech Hyper Mass (1 kg)

  Також в наявність Hyper Mass 5000 2,27 кг і 4 кг

  Гейнери - так часто називають багаторівневі (складні) вуглеводно-білкові суміші - специфічні продукти, необхідні для спортсменів з великою витратою енергії під час тренувань і змагань.

  Рекомендовані для прийому за 1-1,5 години до тренування і через 15-30 хв. після тренування.

  До початку тренування вони створюють оптимальний енергетичний фон і підвищують внутрішньом'язово запас вільних амінокислот, які активно обмінюються при великих навантаженнях.

  Складний склад вуглеводів забезпечує тривалу дію протягом декількох годин, що дозволяє швидко і ефективно відновити енергетичні запаси клітин і створити умови для повномасштабного відновлення і нарощування м'язової маси.

  Прийом гейнери в дні без тренувань рекомендуються, насамперед, атлетам які погано нарощують м'язову масу - для підвищення калорійності харчування і прискорення відновлення, а також особам з неврегульованим режимом харчування.

  Креатин є одним з найважливіших відкриттів, зроблених за останні роки в області спортивного харчування. Це підтверджено численними незалежними науковими дослідженнями. Будучи амінокислотою, креатин допомагає нарощувати суху м'язову масу і дозволяє розвивати більш значне зусилля, він забезпечує м'язи енергією для того, щоб їх робота була більш тривалою, прискорює процес відновлення м'язів, що дозволяє збільшити частоту тренувань.

  Таке значне ефект обумовлений перш за все тим, що креатин бере участь в енергетичних процесах в м'язі. Ви стаєте сильнішими і починаєте працювати з великими вагами, що призведе до додаткового зростання м'язів.

  Так само дослідження клітин показують, що креатин викликає зростання обсягу м'язових тканин за рахунок стимуляції синтезу протеїну.

  Залишити відгук

  Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
      Погано           Добре

  Похожие товары

  Гейнер BioTech Hyper Mass (2,27 kg)

  Гейнер BioTech Hyper Mass (2,27 kg)

  Серйозний...

  956.00грн.