Доставка
Потрібна допомога?
 • 0
 • акция
  fizi
  skull labs
  Протеїн
  Креатин

  Спортивне харчування у Львові - особливості та переваги 

  Спортивне харчування на сьогоднішній день є ефективним засобом, яке набуло широкого застосування. Гарне спортивне харчування використовують не тільки для того , щоб набрати вагу, але і для скидання зайвої ваги. Спеціальна добавка впливає на обмінні процеси, прискоривши метаболічний процес, і відповідають за швидке спалювання жирів. Дану категорію ви можете поділити на пару підкатегорій: 

   • Спалювач жиру; 

   • L-Карнитин. 

  Сжигатели жиру здатні по-різному впливати на підшкірний жир. Термодженерікі можуть підняти температуру тіла, розганяючи обмінні процеси, знижуючи апетит. До того ж вони дають можливість потренуватися дуже інтенсивно завдяки сильним стимулятор в складі. Тільки з цієї причини жиросжигание протікає набагато швидко. Прийняти їх необхідно вранці вранці і перед тренуваннями. Є до того стимулятор щитовидних залоз. Він сприяє за вироблення тіроідного гормону. 

  L-Карнитин - виявляється як транспортувальника жирної кислоти в м'язових клітинах, в яких він застосовується як джерело енергії. Даним моментом до того ж пояснюється найвищий ефект енергетиків від прийому подібної добавки. 

  Асортимент магазину CREATINE 

  В асортименті нашого магазину представлено найкраще спортивне харчування: 

  1. Гейнер є вуглеводно-білковими сумішами, які дають багато калорій до головного раціону, головним чином з вуглеводів. До того ж в добавці є білки з жирами в різних пропорційних співвідношеннях.Гейнери розрізняють на швидкі і повільні, виходячи зі співвідношення білків з вуглеводами. 

  2. Протеїн є справжнім білком в біологічно доступних формах. У Спортпіт розрізняють протеїн з тваринного і рослинного походження. Останні в основному застосовуються в спорті через їх ефективності. 

  3. Амінокислоти є основним будівельним матеріалом для будь-яких тканин нашого тіла. Комплекси амінокислот теж відрізняються. У певних добавках ви можете побачити і замінні, і незамінні амінокислоти. 

  Бренди товарів

  Бренди спортивного харчування: 

  1. Universal Nutrition 

  Ця марка одна з перших засновників харчування для будь-якого спортсмена. Засоби даної марки давним-давно змогли завоювати довіру споживачів і мають багато позитивних рекомендацій. У асортиментом ряді товарів, що випускаються ви можете відшукати будь-який вид спортивного харчування, ціна якого вас приємно здивує: протеїн, креатин і так далі. 

  2. Ultimate Nutrition 

  Компанія пропонує великий асортиментний ряд товарів, що випускаються, проте упор зробив на протеїновому і енергетичному препаратах. Дуже затребувані протеїнові суміші Prostar Whey, вони мають високий вміст незамінних амінокислот і незамінні для аеробних і анаеробних тренувань. 

  3. Optimum Nutrition 

  З плином часу існування даної компанії пройшло більше 30 років. Щоб максимальним чином знизити ризик мікробіологічного забруднення, виробник створив свою програму НАРРС, що аналізує ризики в критичній контрольній точці.

  Купити спортивне харчування та добавки (спортпит) у Львові, Україна 

  Спочатку, врахуйте, що купити СпортПит воліють все, так як знають, що це не не хімічні приправа до їжі. Добавкою можна замінювати якийсь прийом їжі, якщо немає можливості повноцінно перекусити звичайними продуктами. І рекомендується прийняти порцію протеїну. Тепер ви можете купити спортивне харчування та з доставкою по всій Україні. 

  Переваги придбання сертифікованої спортивної продукції в магазині CREATINE 

  Не тільки на СпортПит ціна доступна, а й таке харчування відрізняється наступними перевагами: 

   • зручність прийому - ви можете розводити протеїн в шейкерах і носити з собою; 

   • безпеку для тіла - якщо в складі немає шкідливих компонентів; 

   • підвищена швидкість засвоєнь; 

   • при перерахунку на продукти ціна добавки буває менше; 

   • зручна дозування, обчислення числа потрібних поживних компонентів, виходячи з маси.

  Акції

  Останні статті