Доставка
Потрібна допомога?
всі категорії
 • 0
 • Добавка BioTech Mega Omega 3 (90 caps)

  Добавка BioTech Mega Omega 3 (90 caps)

  Добавка BioTech Mega Omega 3 (90 caps)

  ВиробникиBioTech
  Код товару: 489
  Доступність: В наявності
  • 320.00грн.

  Способы оплаты

  Предоплата или наложенный платеж (оплата после поступления в отделение Новой Почты)

  Способы доставки

  Доставка осуществляется Новой Почтой

  Регионы доставки

  Осуществляем доставку по всей Украине!


  Опис Добавка BioTech Mega Omega 3 (90 caps)

  Унікальний препарат Mega Omega 3 BioTECH USA - один з найпопулярніших в США. У ньому міститься риб'ячий жир, отриманий з порід риб, що мешкають в холодних водоймищах, в тому числі лосося і скумбрії. До його складу входять поліненасичені жирні кислоти (ПНЖК): ейкозапентаєнова кислота (ЕПК) і декозагексаєнова кислота (ДГК). Добова потреба дорослої здорової людини становить 8-10 г (приблизно 30 г рослинного масла, 2 столові ложки, на ПНЖК має припадати 6% від добової енергетичної цінності раціону).

  1. 1. Активізує імунну систему
  2. 2. Підвищує життєвий тонус і працездатність
  3. 3. Регулює жировий обмін і вміст холестерину в крові

   Наукові дослідження показують, що Mega Omega 3 необхідна для нормальної діяльності мозку, так як вона забезпечує швидкий приплив енергії, що допомагає передачі імпульсів, що несуть сигнал від однієї клітини до іншої. Це допомагає нам легше думати, зберігати інформацію в пам'яті і витягувати її звідти у міру потреби. Дана речовина необхідно розвивається в утробі матері ембріону. В експериментах з тваринами виявлено, що у дитинчат необоротно порушувалася здатність до навчання, якщо у їх матерів не вистачало незамінною жирної кислоти Mega Omega 3. Ця жирна кислота необхідна також для здорової сітківки ока, роботи синапсів і для того, щоб справлятися зі стресом.

   Mega Omega 3 бере участь в жировому і холестерину обмінах. Підвищує імунітет, сприяє лікуванню і профілактиці кишкових захворювань і атеросклерозу, виведенню з організму холестерину, зміцнює стінки кровоносних судин, підвищує їх еластичність, знижує проникність, підвищує стійкість організму до інфекцій і простудних захворювань, посилює ефективність антиоксидантних систем організму, сприяє нормалізації процесів транспорту ліпідів в кровотоці, стимулює репарацію клітинних мембран, активізує функцію іммуннокомпетентних клітин, сприяє всмоктуваності жирів з кишечника. Ефективний також при допоміжній терапії гиперлипидемий, гіпертонічної хвороби, тромбозів, цукрового діабету, бронхіальної астми, шкірних захворювань, імунодефіцитних станів.

   Mega Omega 3 входить до складу мембран клітин сірої речовини мозку і сітківки ока, забезпечує передачу імпульсів між нейронами мозку, проникає через плацентарний бар'єр і забезпечує повноцінний розвиток центральної нервової системи плода, покращує засвоєння кальцію і магнію клітинами, забезпечуючи транспорт цих мінералів через мембрани, знижує рівень холестерину і тригліцеридів у крові, рівень тромбоксанов, що призводить до зниження агрегації тромбоцитів і зменшення в'язкості крові, а також гальмує дію циклооксигенази, що знижує рівень лейкотрієнів, що викликають запальні і алергічні реакції , Мають онкопротекторні дією, особливо при гінекологічних захворюваннях.

   Показання: психоневрологічні захворювання, в тому числі деменція, хвороба Альцегеймера, постінсультні стану, амнезія, порушення пам'яті, мігрень, зниження концентрації уваги у дітей, виразкова хвороба шлунка та дванадцятипалої кишки, алергічні захворювання, гіпертонія, інфаркт, профілактика атеросклерозу, шкірні захворювання, артрозо-артрити різного генезу, аутоімунні захворювання (червоний вовчак, розсіяний склероз, ревматоїдний артрит та ін.), діабет і профілактика його ускладнень, шкірні захворювання, в тому числі псоріаз, трофічні виразки , остеомієліт, переломи кісток, фетоплацентарна недостатність у вагітних, профілактика злоякісних новоутворень, в тому числі молочної залози.

   Спосіб застосування: < p> приймайте по 2 капсули в день, запиваючи водою.

  Залишити відгук

  Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
      Погано           Добре

  Похожие товары

  Добавка BioTech Milk Thistle (60 caps)

  Добавка BioTech Milk Thistle (60 caps)

  Чому реко...

  282.00грн.

  Добавка BioTech Mega Omega 3 (180 softgels)
  Добавка BioTech Liver Aid (60 tabs)

  Добавка BioTech Liver Aid (60 tabs)

  Для підтр...

  512.00грн.

  Добавка BioTech Liquid Curcuma (30 caps)
  Добавка BioTech Saw Palmetto (60 mega caps)
  Добавка BioTech Spirulina (100 caps)

  Добавка BioTech Spirulina (100 caps)

  Biotech U...

  237.00грн.