Доставка
Потрібна допомога?
 • 0
 • Триптофан

  Nosorog L-Tryptophan Unflavored (100 g)

  293.00грн.

  Nosorog L-Tryptophan Unflavored (100 g)

  Nosorog L-Tryptophan це добавка на основі незамінної амінокислоти L-триптофану. Ця амінокислота бере..

  293.00грн.

  Jarrow Formulas L-Tryptophan 500 mg (60 veg caps)

  Lтріптофан з L-Tryptophan 500 mg Jarrow Formulas амінокислота, яка є незамінною для людини і повинна..

  758.00грн.

  NOW L-Tryptophan 500 mg (120 veg caps)

  L-триптофан є незамінну амінокислоту, яка не синтезується в організмі і надходить з раціону. L-трипт..

  993.00грн.

  NOW L-Tryptophan 1000 mg (60 tabs)

  Now L-Tryptophan 1000 mg фармацевтичні чиста амінокислота дозуванням 500 мг в одній капсулі. L-Три..

  944.00грн.

  Scitec Nutrition Tryptophan (60 caps)

  Tryptophan (L-триптофан) є незамінною амінокислотою, яка бере участь в синтезі мелатоніну і серотоні..

  496.00грн.

  BioTech L-Tryptophan (60 caps)

  412.00грн.

  BioTech L-Tryptophan (60 caps)

  L-Tryptophan від BiotechUSA джерело амінокислоти L-триптофан, яка є попередником мелатоніну. L-три..

  412.00грн.

  NOW L-Tryptophan 500 mg (60 veg caps)

  NOW L-Tryptophan 500 mg добавка, яка містить амінокислота L-триптофан. L-триптофан є незамінною ам..

  543.00грн.

  OstroVit Vege Tryptophan, 90 вегакапсул

  OstroVit Vege Tryptophan, 90 вегакапсул і його перевагиOstroVit Tryptophan є попередником серотоніну..

  180.00грн.

  L-Tryptofan 500 mg Swanson 60 caps

  Шукаєте ефективну добавку, яка допоможе налагодити якість сну? Swanson пропонує 500 мг L-триптофану ..

  463.00грн.

  Показано від 1 до 9 з 9 (всього сторінок: 1)

  Триптофан в Одесі

  Триптофан - це речовина, що бере участь у білковому обміні, допомагає організму виробляти мелатонін і серотонін, а також холін. Триптофан не виробляється організмом самостійно, ця амінокислота потрапляє разом із їжею. Її дефіцит спричиняє безсоння, виникнення депресивних станів, може з'являтися розлад харчової поведінки. У разі порушень обміну цієї речовини відбувається синтез дефектних білків, спостерігається нестача вітамінів і мінералів, тому що вони погано синтезуються організмів без цієї амінокислоти. У разі нестачі триптофану рекомендується приймати його окремо як харчову добавку.

  Сфера застосування та основні властивості триптофану

  У наш організм триптофан потрапляє разом із білковою їжею. У разі нестачі цієї амінокислоти з'являється дратівливість і агресія, погіршується сон. Якщо з'явилися подібні симптоми і вони не зникають, варто замислитися - можливо, бракує організму саме триптофану і необхідно почати його вживання як біологічно активної добавки.

  Л триптофан часто приймають спортсмени, оскільки речовина підвищує фізичну витривалість, збільшує фізичні показники. Завдяки їй можна збільшувати тривалість тренувань, оскільки спортсмен не відчуває втоми протягом тривалого часу.

  Завоювала ця амінокислота своє визнання в наркологічній сфері. Препарат призначають під час лікування алкогольної та наркотичної залежності, для зменшення вираженості абстинентного синдрому і синдрому відміни. Також призначається препарат і під час лікування мігреневих болів.

  Різновиди за складом і характеристиками

  5 гідрокситриптофан - це продукт розпаду триптофану, у природних продуктах цієї речовини немає. У природі її можна зустріти лише в насінні рослини Гриффонії, але вживати їх у їжу в чистому вигляді категорично не можна. 5 гідрокситриптофан повністю відповідає за синтез серотоніну, тоді як триптофан тільки на 20% відповідає за вироблення цієї речовини, а 80% відповідають за вироблення мелатоніну. Також триптофан відповідає за синтез вітаміну В. Саме в цьому полягають основні відмінності триптофану і 5-HTP. Обидві ці амінокислоти чинять винятково сприятливий вплив на організм, за умов правильного приймання і дотримання дозувань.

  Особливості прийому триптофану

  Якщо говорити про необхідну щоденну дозу триптофану для дорослої людини, то вона становить всього лише 4 мг на кілограм ваги. У разі гострого дефіциту амінокислоти дозування, природно, буде більшим.

  1. Дозування триптофану може бути збільшено в разі, якщо людина вегетаріанець, її переслідують постійні стреси, спостерігається безсоння. Іноді дозування може досягати показника 2000 мг на добу для дорослої людини. Крім приймання біологічно активних добавок, не можна забувати про продукти, які багаті на цю амінокислоту, і намагатися якомога більше вживати їх у їжу.
  2. Збільшують дозування і в осінньо-весняний період. Річ у тім, що влітку сонця достатньо й організм самостійно може синтезувати достатню кількість мелатоніну. Восени та навесні може спостерігатися дефіцит цієї речовини.
  3. Якщо говорити про препарат, то зазвичай дорослій людині слід його приймати по 1-2 капсулі на день. Курс прийому становить не менше місяця.

  Умови зберігання

  Триптофан таблетки необхідно зберігати в прохолодному і захищеному від прямих сонячних променів місці. Не вживати після закінчення терміну придатності!

  Як купити триптофан?

  Якщо цікавить де і як можна купити препарат, зверніться відразу до нас. У звичайній аптеці зробити це не вийде.

  У нашому інтернет-магазині Creatine ви зможете замовити і купити триптофан, ціна якого прийнятна і доступна. Ми гарантуємо якість і повну відповідність препарату всім встановленим нормам. Співпраця безпосередньо з постачальниками дозволяє нам зберігати прийнятні ціни і не завищувати їх. На сайті ви зможете швидко знайти саме те, що вам необхідно за допомогою зручних фільтрів. У нас мають препарати від провідних світових виробників, таких як Country Life, Now Foods. Оплатити покупку можна будь-яким зручним для вас способом. Доставка здійснюється по всій Одесі.

  Якщо зацікавилися купівлею цієї біологічно активної добавки, зверніться одразу до нас і ви точно залишитеся задоволені отриманим результатом! За всіма питаннями, що цікавлять, можна проконсультуватися в Телеграм або за телефоном у контакт-центрі з 9.00-19.00 субот. з 9.00-до 15.00.

  Триптофан ціна в місті Одеса на creatine.in.ua

  Товари Ціна
  Nosorog L-Tryptophan Unflavored (100 g) 293.00грн.
  Jarrow Formulas L-Tryptophan 500 mg (60 veg caps) 758.00грн.
  NOW L-Tryptophan 500 mg (120 veg caps) 993.00грн.
  NOW L-Tryptophan 1000 mg (60 tabs) 944.00грн.