Доставка
Потрібна допомога?
всі категорії
 • 0
 • Гейнер Olimp MAX MASS 3 XL (6 kg)

  Гейнер Olimp MAX MASS 3 XL (6 kg)

  Гейнер Olimp MAX MASS 3 XL (6 kg)

  ВиробникиOlimp
  Код товару: 353
  Доступність: Нет в наличии
  • 541.00грн.

  Доступні опції

  Способы оплаты

  Предоплата или наложенный платеж (оплата после поступления в отделение Новой Почты)

  Способы доставки

  Доставка осуществляется Новой Почтой

  Регионы доставки

  Осуществляем доставку по всей Украине!


  Опис Гейнер Olimp MAX MASS 3 XL (6 kg)

  Profi Mass комбінований препарат складається з моно-, оліго-, полісахаридів, з сироваткового концентрату і ізоляту, також до складу входить анаболічні речовини такі як таурин і глютамін. Profi Mass складається з великої кількості вітамінів і мінералів, в загальному з усього необхідного для прискореного росту м'язів. Завдяки великій кількості білка значно збільшиться сила, м'язова маса, витривалість і відновлення. Завдяки глутаміну відновлення виростить в рази, а значить і силові показники. Таурин - приймає участь в синтезі гормону росту. ВСАА амінокислоти наддадут необхідну кількість енергії для тренувань.

  Професійна спортивна добавка, що збільшує безжирову масу м'язів. Це засновано на комплексі просунутих складних вуглеводів, використовується суміш мальтодекстрин, а також вуглеводи крохмаль кукурудзи з низькими глікемічним індексом. Вуглеводна основа була додатково доповнена просунутої формулою білка, що містить матрицю відмінно асимільованого білка концентрату сироватки, ізоляту і гідролізату, об'єднаними з повільно абсорбується винятковим міцелярно казеїн. Склад Profi Mass гарантує взаємні спільні дії всіх компонентів, щоб забезпечити максимальний анаболічний ефект при мінімальному рівні жирності тіла.

  Profi Mass містить саму просунуту додаткову матрицю білка , що комбінує всі фракції молочного білка (гідролізат білка сироватки, концентрат і ізолят а так само вищої якості міцелярно казеїн) з біологічною цінністю 159. Незвично ефективна суміш білка гарантує вищий рівень насиченості крові білковими продуктами протягом 15 хвилин після його прийому (гідролізат білка сироватки) , досягаючи максимальної концентрації в проміжок часу між 45 хвилинами і 2 годинами (концентрат сироватки, ізолят сироватки, яєчний білок, міцелярно казеїн), і підтримка високого рівня білка до 6 наступних годин (міцелярно казеїн).

  Profi Mass підтримує найвищий антикатаболический ефект, і під час інтенсивних фізичних навантажень і відразу після цьог о, сприяючи суперкомпенсации складових частин клітин м'язів. Такі сприятливі фізіологічні умови гарантують найвищу ефективність посттренировочной регенерації. Ізолят білка сироватки і міцелярно казеїн має високий потенціал в інтенсифікації процесу ліполіз, щоб змінити профіль силуету спортсмена і звільнити його від зайвого жиру.

  Поняття прикладного дії комплексу вуглеводів засновано на припущенні про підтримку сталого рівня інсуліну в крові в контексті анаболической стабільності і помірності. Це виключає коливання цукрового рівня в сироватці і гарантує безперервне поглинання енергійних компонентів в м'язових клітинах. Це гарантує, разом з одночасним постачанням амінокислот, постійного анаболічного рівня в тілі і дуже ефективному поповненні запасу глікогену в м'язах і печінці. Помірний рівень монози в крові, досягнутої після прийняття Profi Mass, захищає спортсменів від скорочення чутливості рецептора інсуліну до гормону, який може статися в разі поставки великої кількості глюкози. Вуглеводи від Profi Mass складають нескінченне джерело енергії, і діють негайно після споживання (фруктоза), і підтримують стійку поставку вуглеводів через 30 хвилин після споживання (мальтодекстрини) і протягом майже 4 годин (високомолекулярний кукурудзяний крохмаль з довгою довжиною ланцюга і ізомальтулоза).

  Це гарантує пряму доступність енергійних компонентів відразу після кінця тренування. Додавання MCT додатково збільшує процеси регенерації так, щоб подальше зростання і адаптація тканини м'язів, завантаженої під час тренування, були можливі без будь-яких перешкод.

  Комплекс цілих 12 вітамінів, доданих до Profi Mass , гарантує ефективні дії всіх ферментів, які беруть участь в метаболічних змінах, які допомагають регенерації тканини м'язів і росту. Під час інтенсивних тренувань йде велика втрата вітамінів і мінералів, значно зменшуючи якість всіх біохімічних процесів в тілі спортсмена. Ви не можете погодиться з цим! Поставка вітамінів від Profi Mass гарантує інтенсифікацію анаболічного ефекту, наступного з присутності високої концентрації амінокислот і вуглеводів від ізолятів і ультрасучасних формул - вуглеводів і білка. Додатково, високий потенціал антіокісленія, забезпечений деякими вітамінами, допомагає підтримати низький рівень вільних радикалів, які в широкому масштабі створені в м'язових клітинах під час інтенсивного фізичного зусилля.

  Додавання L-глутаміну, сінергістичним гарантує максимум високо антікатоболіческого ефекту відразу після прийняття Profi Mass.

  Profi Mass формує прекрасну суміш поживних речовин вищої якості і компонентів регулювання, що означає, що вона не вимагає застосування будь-яких інших спортивних добавок. Склад Profi Mass на меті гарантувати оптимальне поглинання цукру і амінокислот до сильно навантажених м'язових клітин, який вкрай важливий для того, щоб бути успішним в будь-якої спортивної дисципліни.

  Залишити відгук

  Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
      Погано           Добре

  Похожие товары

  Гейнер Spectrum: 12 Gainer Unflavored (1 kg)
  Гейнер BioTech Muscle Mass (4 kg, банку)
  Гейнер BIOGENIX Monster Mass 2.0 (1 kg)

  Гейнер BIOGENIX Monster Mass 2.0 (1 kg)

  Ви хочете...

  354.00грн.

  Гейнер Mass IT (3,4 kg)

  Гейнер Mass IT (3,4 kg)

  GAINER ...

  508.00грн.

  Гейнер Power Pro (1 kg)

  Гейнер Power Pro (1 kg)

  Gainer Am...

  906.00грн.

  Гейнер Power Pro (1 kg)

  Гейнер Power Pro (1 kg)

  Знежирени...

  226.00грн.