Доставка
Потрібна допомога?
всі категорії
 • 0
 • Добавка NOW Super Cortisol Support (90 veg caps)

  Добавка NOW Super Cortisol Support (90 veg caps)

  Добавка NOW Super Cortisol Support (90 veg caps)

  ВиробникиNOW
  Код товару: 7926
  Доступність: В наявності
  • 601.00грн.

  Способы оплаты

  Предоплата или наложенный платеж (оплата после поступления в отделение Новой Почты)

  Способы доставки

  Доставка осуществляется Новой Почтой

  Регионы доставки

  Осуществляем доставку по всей Украине!


  Опис Добавка NOW Super Cortisol Support (90 veg caps)

  NOW Super Cortisol Support трав'яна і поживна формула, розроблена для підтримки здорової функції надниркових залоз і підтримки рівня кортизолу в межах норми. Наднирники допомагають організму реагувати і адаптуватися до отриманих з внутрішнього і зовнішнього середовища сигналам, виробляючи кортизол. При хронічному стресі може бути перевиробництво кортизолу, в результаті чого збільшується вага і виникають проблеми з підтриманням нормального рівня цукру в крові. Super Cortisol Support поєднує компоненти, які допомагають організму керувати негативними наслідками стресу, такими як абдомінальне ожиріння, переїдання, низький рівень енергії в організмі, нервові розлади.

  Дія кортизолу при стресі .

  Кортизол - стероїдний гормон, який утворюється в корі надниркових залоз і впливає на всі види обміну речовин. Це гормон стресу, який посилено виробляється при фізичному або психологічному стресі. Кортизол відіграє ключову роль у розвитку захисних стресових реакцій організму, діючи як адаптоген. Стрес автоматично посилає наш організм в режим виживання. Так при голодуванні він підтримує нормальний рівень глюкози в крові, а при емоційному або післяопераційному стресі не дає падати кров'яного тиску нижче якому загрожує рівня. Всі механізми його дії забезпечують захист організму від небезпеки та збереження енергозабезпечення. У зв'язку з цим кортизол викликає підвищений розпад білків, жирів і вуглеводів в тканинах, підвищення рівня клітинного метаболізму. Підвищує апетит, а також вміст цукру і холестерину в крові.

  Стрес природно змушує організм триматися за Ваш жир. Еволюційний пояснення цього дуже цікаво. Стрес автоматично посилає наш організм в режим виживання. Ще за часів печерної людини, стрес зазвичай відбувався від нестачі їжі або ситуації, яка веде до голоду. Тому при цьому варіанті стресу організм переходив в режим виживання і робив багато гормону стресу - кортизолу. Він забезпечував накопичення такої кількості жиру і енергії, щоб в разі голоду організм міг їх використовувати і зберегти життя. Таким чином, це риса дісталася нам від наших предків.

  Чим менше стресу ви відчуваєте, тим охочіше ваш організм буде відмовлятися від своїх дорогоцінних жирових відкладень. Менше стресу - менше жиру.

  Не слід очікувати результатів уже через тиждень, адже ми маємо справу з натуральним препаратом, дія якого спрямована на природне схуднення, нехай більш повільне, але без побічних ефектів. < p> значення окремих компонентів Super Cortisol Support

  Вітамін С - необхідний для нормалізації функції надниркових залоз, зміцнення захисних сил організму і для продукції антистресових гормонів. Є антиоксидантом, захищаючи організм від забруднень навколишнього середовища.

  Вітамін В5 (пантотенова кислота) - антистресовий вітамін, тому що благотворно впливає на роботу надниркових залоз. Бере участь в процесах утворення енергії з білків, жирів і вуглеводів. Перетворює жири і цукру в енергію. Пантотенова кислота регулює функції нервової системи і використовується при лікуванні депресії і тривоги.

  Кальцій і Магній - мінерали дуже ефективні при стресі, депресії, панічних атаках, неспокої. Вони надають заспокійливий ефект на нервову систему, є своєрідними антистресовими мінералами. Беруть участь в процесах енергоутворення. При дефіциті цих мінералів порушується нервово-м'язова передача, що супроводжується підвищеною дратівливістю і нервозністю, розвивається синдром хронічної втоми, депресії.

  Хром допомагає інсуліну прискорювати процес проникнення глюкози в клітини і посилює його дію, нормалізує рівень цукру і холестерину , бере участь в регуляції ліпідного обміну. Допомагає зменшити апетит. Необхідний для утворення енергії. Через це він набув популярності в програмах для зниження ваги.

  Релора (запатентована суміш з екстракту кори Магнолії і екстракту кори оксамиту амурського) сприяє регулюванню (зниження) в організмі рівня 'гормонів апетиту' (кортизолу і дегідроепіандростерона ), які відповідають за набір ваги, обумовлений стресом. Релора знижує відчуття голоду, викликаного стресом і таким чином допомагає контролювати вагу. Релора є безпечним розслаблюючим неседативні засобом, який допомагає полегшити симптоми, пов'язані зі стресом, такі як надмірна нервозність, нервове напруження, дратівливість, труднощі з концентрацією уваги і безсоння. Це стабілізатор стресу.

  Кора магнолії містить сполуки, які зменшують стрес і пов'язані зі стресом симптоми. Так магнолол і гонокіол регулюють і знижують рівень кортизолу, еудесмол має антиоксидантні властивості. Це дозволяє з успіхом застосовувати стандартизований екстракт магнолії як ефективний антистресовий препарат, який до того ж не викликає сонливості. Японські вчені виявили, що кора магнолії в тисячу разів (!) Більше потужний антиоксидант, ніж вітамін Е. Кора Магнолії володіє також болезаспокійливими, протизапальними, антисептичними, спазмолітичні, вітрогінними і гіпотензивні властивості. Екстракт Кори Магнолії допомагає контролювати стрес і тривогу, усуває проблеми з пам'яттю.

  Амурський оксамит відноситься до реліктовим рослинам, які виростали до заледеніння, це живі пам'ятники природи. Він використовується при лікуванні психастенії і розумової перевтоми. Має тонізуючі, антисептичними, бактерицидними, жарознижувальними, протизапальними, антигельмінтними, жовчогінні, дезодорують властивостями. У корейській народній медицині використовуються при цукровому діабеті. Препарати оксамиту амурського знижують кров'яний тиск, підвищують стійкість до пухлин, мають антивірусну дію по відношенню до вірусів герпесу.

  Екстракт зеленого чаю є загально - і сосудоукрепляющим засобами, має антиоксидантні властивості. Допомагає знизити рівень стресу, холестерину, спалює жир за рахунок підвищення метаболізму. Забезпечує поліпшення кровообігу, виведення токсинів, підвищення стійкості до захворювань, серцево-судинне благополуччя. Є онкопротектором, запобігаючи пошкодження ДНК, що викликається вільними радикалами.

  Лецитин соєвий є найважливішим структурним компонентом клітин мозку (близько 30% мозку складається з лецитину). Його нестача призводить до руйнування мієлінової оболонки нервів, і таким чином до неврологічних захворювань. Лецитин бере участь в синтезі ацетилхоліну - основного передавача нервового збудження, який також активізує і прискорює інтелектуальну діяльність людини, його працездатність, сприяє збереженню пам'яті. Зменшення виробітку АЦХ призводить до погіршення пам'яті, зниження розумової активності, депресії.

  Ашвагандха наділяє організм життєвою і сексуальною енергією, знижує розумову і фізичну втому і стрес. Є потужним антиоксидантом, запобігає клітинне старіння. Вітанон, що міститься в Ашвагандха, стабілізує активність нейронів, врівноважує стан нервової системи, нормалізує функції гіпоталамуса, судинного і дихального центрів, і прискорює розпад адреналіну. Це забезпечує седативну, гіпотензивну і антистресову дію препарату на організм.

  Базилік Священний знижує продукування стресових гормонів. Сприяє нормалізації рівня адреналіну, норадреналіну, серотоніну в мозку, забезпечуючи стрес-адаптацію.

  Гриби Рейша. У Китаї вважаються найважливішим лікарською рослиною, що повертає молодість і продовжує життя. Вони запобігають виникненню серцево-судинних захворювань, знижують рівень холестерину, підвищують стійкість до вірусних інфекцій, зменшують відчуття втоми, захищають організм від стресів, підвищують енергію.

  Родіола рожева (сибірський женьшень) володіє тонізуючими властивостями: знижує втому, підвищує фізичну і розумову працездатність, зменшує нервову напругу. Використовується як адаптоген і стимулятор при перевтомі, астенії (особливо при роботі, що вимагає підвищеної розумового навантаження), неврозах.

  Банаба (Лагестремія витончена) рослина, що зустрічається в Індії, Південно-Східної Азії та Філіппінах. Філіппінці називають його містичним деревом і використовують для нормалізації рівня цукру в крові, придушення апетиту, зниження маси тіла. Листя банаба містять галловую кислоту, яка знижує рівень холестерину в крові і сприяє розщепленню жирів. У них також міститься коросоліевая кислота - рослинний аналог інсуліну. Вона регулює рівень цукру в крові і живлення клітин глюкозою, дозволяє контролювати апетит, зменшує стрес.

  Поживна цінність в одній порції 1 капсула:

  Вітамін С 33 мг

  Вітамін В5 (Пантотенова кислота) 10 мг

  Кальцій 12 мг

  Магній 8 мг

  Хром 20 мкг

  Релора (патентована суміш екстракту Магнолії лікарської (кора) і оксамиту амурського (кора)) 200 мг

  Зелений чай (лист) (екстракт мін.95% поліфенолів і 505 EGCg) 90 мг

  Лецитин соєвий 50 мг

  Ашвагандха (екстракт) (корінь) 20 мг

  Базилік Священний (лист) (екстракт хв. 2% Урсолевой кислоти) 20 мг

  Рейша (Ганодерма) 20 мг

  Родиола Рожева (екстракт) (корінь) 20 мг

  Банаба (лист) (екстракт хв. 1% коросоліевой кислоти) 4 мг < / p>

  Інші інгредієнти: целюлоза (капсулі), модифіковані продукти і кукурудзяний крохмаль, діоксид кремнію, стеарат магнію (рослинний джерело), ​​карбонат магнію, декстрин і мальтоде кстрін.

  Не містить. Цукор, сіль, дріжджі, пшениця, клейковина, молоко, яйця, молюски та консерванти. Вегетаріанська формула.

  Як приймати:

  По 1 капсулі 3 рази на день.

  • < / ul>

  Залишити відгук

  Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
      Погано           Добре

  Похожие товары

  Добавка NOW Sunflower Liquid Lecithin (473 ml)
  Добавка NOW Spirulina 500 mg Organic (500 tabs)
  Добавка NOW Spirulina 500 mg (100 tabs)
  Добавка NOW Super Enzymes (180 tabs)

  Добавка NOW Super Enzymes (180 tabs)

  Super Enz...

  710.00грн.

  Добавка NOW Super Enzymes (90 tabs)

  Добавка NOW Super Enzymes (90 tabs)

  Таблетки ...

  416.00грн.

  Добавка NOW Super Omega 3-6-9 1200 mg (180 softgels)
  Добавка NOW Super Omega 3-6-9 1200 mg (90 softgels)