Доставка
Потрібна допомога?
всі категорії
 • 0
 • Вітаміни та мінерали NOW Vitamin B-6 100 mg (100 caps)

  Вітаміни та мінерали NOW Vitamin B-6 100 mg (100 caps)

  Вітаміни та мінерали NOW Vitamin B-6 100 mg (100 caps)

  ВиробникиNOW
  Код товару: 6666
  Доступність: В наявності
  • 198.00грн.

  Способы оплаты

  Предоплата или наложенный платеж (оплата после поступления в отделение Новой Почты)

  Способы доставки

  Доставка осуществляется Новой Почтой

  Регионы доставки

  Осуществляем доставку по всей Украине!


  Опис Вітаміни та мінерали NOW Vitamin B-6 100 mg (100 caps)

  Застосування NOW Vitamin B6-100 мг покращує функцію печінки і посилює імунітет.

  Вітамін В-6 (Піридоксин) бере участь у багатьох біохімічних реакціях, необхідних для підтримки життя. Біологічні властивості піридоксину забезпечуються пиридоксаль-5-фосфатом, який утворюється в організмі за участю ферменту пірідоксалькінази. Помел і рафінування позбавляють цільні зерна майже всього міститься в них піридоксину. Без вітаміну В6 можна обійтися при виробленні простагландинів - гормоноподібних речовин, в чиї функції в організмі входять розширення кровоносних судин і відкриття бронхіальних проходів. Порушення рівноваги простагландинів може вести до пошкодження тканин, запалення, шизофренії і навіть раку. Джерелом Вітаміну В-6 є м'ясо, печінка, нирки, серце, домашня птиця, риба, зелені листові овочі, коренеплоди, цільне зерно, гречана і пшоняна крупи, рис, бобові, молоко, яйця.

  Функціональна дія Vitamin B6-100 мг

  Вітамін B6 (піридоксин) регулює білковий обмін. Це обумовлено його участю в процесах транспорту амінокислот через клітинні мембрани.

  Пиридоксин підвищує вміст в поперечно мускулатури креатиніну, що грає важливу роль в процесі скорочення м'язів.

  Бере участь в жировому і ліпідному обміні, покращує засвоєння ненасичених жирних кислот. При дефіциті вітаміну B6 знижується активність глюкозо-6-фосфатдегідрогенази - одного з ферментів прямого окислення глюкози в пентозо-фосфатному циклі. Піридоксаль-5-фосфат входить до складу фосфорілази, яка регулює розпад глікогену.

  Суттєво впливає на кровотворення і імунітет. Вітамін B6 (піридоксин) синтезує еритропоез, лейкопоез і біосинтез гемоглобіну, активує клітинні фактори неспецифічної імунологічної реактівностіорганізма.

  Допомагає стабілізувати вміст цукру в крові, спонукає клітини метаболизировать глюкозу крові і протистоїть причиною погіршення якості зображення і втрати зору через діабетичної ретинопатії. Регулярне застосування вітаміну В6 знижує рівень ксантуреновой кислоти - небезпечної хімічної побічного продукту недостатності вітаміну В6, який здатний викликати діабет.

  Чи здатний видаляти з організму фактор ризику серцевих захворювань - гомоцистеїн - амінокислоту, підвищений вміст якої в крові призводить до інсультів і інфарктів міокарда. За відсутності вітаміну b6 кров стає густішою і схильною утворювати згустки, що закупорюють артерії. Крім того, піридоксин діє як діуретик, допомагаючи зменшувати затримку води в організмі і, в результаті цього, знижуючи кров'яний тиск.

  Пиридоксин покращує показник функціонування нашої імунної системи - кількість Т-клітин.

  Грає центральну роль в підтримці рівноваги жіночих гормонів. Допомагаючи перетворенню естрадіолу - різновиди естрогену - в естріол, який є його найменш шкідливої ​​і найменш концерагенной формою, вітамін В6 протидіє однією з причин раку у жінок. Він повинен бути складовою частиною програми лікування фіброми матки, ендометріозу або фіброзно-кістозної мастопатії. Будучи природним діуретиком, піридоксин приносить бажане полегшення при предментструальной напруженості.

  В поєднанні з ортофосфати магнію вітамін B6 (піридоксин) зводить до мінімуму утворення щавлевокислого кальцію - головного компонента більшості ниркових каменів.

  Сприяє виробленню норадреналіну і серотоніну - нейрохимических речовин, відповідальних за відчуття благополуччя і гарний настрій.

  Кількість поживних речовин в одній порції (1 капсула):

  Вітамін B -6 (як піридоксину гідрохлорид) 100 мг

  Інші інгредієнти:

  Рисова мука і желатин (капсули). Не містить цукор, сіль, дріжджі, пшеницю, глютен, кукурудзу, сою, молоко, яйця, молюски та консервантів.

  Рекомендації щодо застосування

  В якості дієтичної добавки приймати по 1 капсулі в день, бажано під час їжі.

  Залишити відгук

  Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
      Погано           Добре

  Похожие товары